XLIII Olimpiada Geograficzna

XLII OGXLIV OGXLIII Olimpiada Geograficzna

rok szkolny 2016/2017

 

Zawody finałowe: Suwałki, 20-23 kwietnia 2017

 

Zadania z części pisemnej zawodów III stopnia
Galeria z zawodów finałowych XLIII OG

 

Wyniki XLIII OG (wg kolejności zdobytych punktów):
Lp. KO Uczeń Szkoła Nauczyciel Tytuł
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Tytuł /
stopień
Imię Nazwisko
1 Warszawa Daniel Dylewski III VIII LO Warszawa mgr Małgorzata Cydejko L (I)
2 Kraków Adrian Krzemiński III III LO Tarnów mgr Marzanna Łabuz L (II)
3 Toruń Jakub Pypkowski II VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak
4 Toruń Grzegorz Dybowski II LO Tow. Salezj. Bydgoszcz mgr Katarzyna Wędzelewska L (IV)
5 Łódź Łukasz Gręda III I LO Łódź mgr
dr
Marcin
Jan
Chrabelski
Kamiński
L (V)
6 Białystok Anna Kurop III II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska
7 Gdańsk Adrian Sztolsztejner III III LO Gdynia mgr
mgr
Wiesław
Waldemar
Kosakowski
Kotowski
8 Warszawa Wiktor Odziemczyk II VIII LO Warszawa mgr Małgorzata Cydejko L (VIII)
9 Szczecin Tobiasz Bator II II LO Koszalin mgr Arkadiusz Pall L (IX)
10 Szczecin Adrian Koźluk III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski
11 Kraków Piotr Dziewałtowski-Gintowt III II LO Kraków mgr Eliza Wojtasik L (XI)
12 Toruń Justyna Ciesielska I I LO Włocławek mgr Grażyna Martynowicz L (XII)
13 Wrocław Mateusz Bożejko II III LO Wrocław mgr Marta Helt L (XIII)
14 Olsztyn Jakub Śladowski I V LO w ZS nr 7 Olsztyn mgr Mariusz Sobczyk L (XIV)
15 Warszawa Dawid Czeczelewski II I LO Siedlce mgr Dorota Gawryluk L (XV)
16 Sosnowiec Szymon Mol III g. Gim. Katol. Tow. Kult. Bielsko-Biała mgr Marek Wójtowicz
17 Warszawa Stanisław Dudziński III VI LO Warszawa mgr Olga Cykowska L (XVII)
18 Wrocław Konrad Kluza II I LO Świdnica mgr Marek Ibek L (XVIII)
19 Warszawa Damian Szymanek II LXIV LO Warszawa mgr Katarzyna Czeczott-Łukasik
20 Kraków Mateusz Rojek III I LO Bochnia mgr Elżbieta Michałowska L (XX)
21 Sosnowiec Piotr Poch III IV LO Częstochowa mgr Bożena Dobosik L (XXI)
22 Sosnowiec Aleksandra Baś II II LO Tarnowskie Góry mgr Aleksandra Wtorek L (XXII)
23 Toruń Kuba Retecki III VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak F
24 Sosnowiec Tomasz Gluziński III I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański F
25 Gdańsk Maciej Dercz I III LO Gdynia mgr Karolina Hłasko F
26 Warszawa Julia Belina II II LO Warszawa mgr Michał Lis F
27 Sosnowiec Marek Kuś II LO Tow. Ewang. Cieszyn mgr Anna Hussar F
28 Sosnowiec Marcin Wicik II I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański F
29 Białystok Weronika Nieciecka II I LO Łomża mgr Jolanta Radgowska F
30 Toruń Agnieszka Huć III Lic. Akad. w ZS UMK Toruń mgr Anna Zaklikiewicz F
31 Kraków Konrad Janus II V LO Kraków mgr Edyta Osuch F
32 Poznań Maciej Bieniaszewski III II LO Poznań mgr Martyna Olkowska F
33 Toruń Paweł Korzeb II VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak F
34 Warszawa Bartosz Wiktorzak III V LO Warszawa mgr Agnieszka Matysiak F
35 Wrocław Wojciech Michalak III Publiczne III LO Opole mgr Jolanta Parkitna-Stefaniak F
36 Szczecin Krzysztof Mirowski III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski F
37 Szczecin Mateusz Olszewski I I LO Koszalin mgr Anna Gromadzka F
38 Warszawa Jan Stępniewski III II LO Warszawa mgr Michał Lis F
39 Kraków Patryk Klima II LO w ZS Niepołomice mgr
mgr
Barbara
Artur
Wiśniowska
Maciuk
F
40 Szczecin Bartosz Dzięcioł III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski F
41 Kraków Kacper Kanturski III I LO Kraków mgr Andrzej Szostek F
42 Toruń Mateusz Rasmus III VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak F
43 Poznań Paweł Rogowski III XVI LO Poznań dr Łukasz Chudziak F
44 Szczecin Marcin Biernacki III I LO Koszalin mgr Anna Gromadzka F
45 Warszawa Piotr Sieńko II II LO Warszawa mgr Michał Lis F
46 Białystok Krzysztof Szczęsnowicz II II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska F
47 Warszawa Joanna Ostrowska III II LO Warszawa mgr Michał Lis F
48 Sosnowiec Paweł Pękała III I LO Wodzisław Śląski mgr Marian Dziadek F
49 Warszawa Krzysztof Burda III II LO Warszawa mgr Michał Lis F
50 Sosnowiec Michał Lech II II LO Tarnowskie Góry mgr Aleksandra Wtorek F
51 Sosnowiec Przemysław Mazur II III LO Katowice mgr Olga Bytniewska F
52 Białystok Katarzyna Zalewska II I LO Białystok mgr Anna Daniluk F
53 Kraków Bartłomiej Homoncik II II LO Nowy Sącz mgr Robert Zbieg F
54 Toruń Natalia Żurawska II I LO Włocławek mgr Grażyna Martynowicz F
55 Wrocław Mateusz Kiczak II II LO Wałbrzych mgr Anna Wojtowicz F
56 Warszawa Ernest Uliński II II LO Warszawa mgr Michał Lis F
57 Białystok Floris Nawrocki II Prywatne LO Suwałki mgr Marzanna Kapuścińska F
58 Poznań Kacper Śmichurski III II LO Poznań mgr Martyna Olkowska F
59 Białystok Aleksandra Rynkiewicz II II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska F
60 Poznań Albert Flasza II VIII LO Poznań mgr Maria Aleszczyk F
61 Sosnowiec Kamil Wilk II IV LO Częstochowa mgr Mariusz Dobosz F
62 Poznań Piotr Rozwalak III X LO Poznań mgr Paweł Szydłowski F
63 Warszawa Jakub Oniszk II XXVII LO Warszawa mgr
mgr
Anna
Przemysław
Winnicka
Cieślak
F
64 Toruń Tadeusz Wendt II II LO Bydgoszcz mgr Katarzyna Wuka-Kalaczyńska F
65 Rzeszów Mateusz Kostecki III LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr Andrzej Świątek F
66 Białystok Michał Mieczkowski II I LO Łomża mgr Jolanta Radgowska F
67 Wrocław Szymon Ostrowski II XIV LO Wrocław mgr Andrzej Gościej F
68 Gdańsk Damian Bisewski II III LO Gdynia mgr Michał Szczyptański F
69 Kielce Piotr Rodzoch III II LO Końskie mgr Jolanta Gad F
70 Szczecin Michał Reszel II Katolickie LO Żary mgr Grzegorz Dawczyk F
71 Wrocław Rafał Polak I Publiczne III LO Opole mgr Jolanta Parkitna-Stefaniak F
72 Toruń Daniel Hartowicz III I LO Toruń mgr Dorota Przybylak F
73 Warszawa Wojciech Sajecki II XXXIII LO Warszawa dr Zbigniew Zaniewicz F
74 Lublin Jakub Firlej III ZSO nr 1 Puławy mgr Radosław Łysiak F
75 Szczecin Jakub Szcześniak III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski F
76 Warszawa Maja Kalisiewicz III XXXIII LO Warszawa dr Zbigniew Zaniewicz F
77 Białystok Gabriela Brzozowska III II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska F
78 Rzeszów Jan Pakuła III ZSO Krosno mgr Małgorzata Podyma F
79 Szczecin Mikołaj Kowalewski III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski F
80 Sosnowiec Szymon Gorczyca II I LO Gliwice mgr
dr
Aleksandra
Agnieszka
Staniek
Tondera-Sala
F
81 Wrocław Jakub Kobik II III LO Wrocław mgr Marta Helt F
82 Warszawa Łukasz Kumidor III II LO Warszawa mgr Michał Lis F
83 Gdańsk Jakub Korzekwa III VI LO Gdynia mgr Małgorzata Smolak F
84 Łódź Aleksandra Jendrusiak II I LO Bełchatów mgr Maciej Koźma F
85 Sosnowiec Wojciech Haska I III LO Katowice mgr Olga Bytniewska F
86 Szczecin Adam Pięta II Społeczne LO Żary mgr Tomasz Krajzewicz F
87 Poznań Bogna Jaszczak II II LO Leszno dr Bartłomiej Kopaczyński F
88 Kraków Szymon Kazanecki III V LO Kraków mgr Edyta Osuch F
89 Białystok Magdalena Wajszczyk II IV LO Białystok mgr Danuta Dobreńko F
90 Rzeszów Arkadiusz Bujak I II LO Rzeszów mgr Katarzyna Czopik F
91 Kraków Dominik Czesak III I LO Bochnia mgr Elżbieta Michałowska F
92 Kraków Adam Chorabik II I LO Kraków mgr Andrzej Szostek F
93 Warszawa Michał Romanowski I VI LO Radom mgr Joanna Poręba-Kwiatkowska F
94 Toruń Kamil Tański I I LO Toruń mgr Dorota Przybylak F
95 Szczecin Jakub Mizera II I LO Zielona Góra mgr Edyta Legutko-Gogoc F
96 Sosnowiec Andrzej Zięba II I LO Gliwice mgr
mgr
Aleksandra
Zofia
Staniek
Dembowska
F
97 Poznań Maria Paluszkiewicz II I LO Poznań mgr Janusz Górny F
98 Łódź Mateusz Suszkowski III I LO Wieluń mgr Paweł Packi F
99 Poznań Wojciech Sławnikowski II II LO Poznań mgr Martyna Olkowska F
100 Toruń Karolina Zdunek I VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak F
101 Gdańsk Łukasz Rogiński II III LO Gdynia mgr Iwona
Wiesław
Kotowska
Kosakowski
F
102 Sosnowiec Alpay Dikmelik III III LO Katowice mgr Olga Bytniewska F
103 Toruń Kornelia Bąk III I LO Włocławek mgr Grażyna Martynowicz F
104 Szczecin Hubert Antoniewicz III I LO Koszalin mgr Anna Gromadzka F
105 Sosnowiec Orest Tereszczuk III I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański F
106 Toruń Roksana Śliwińska III ZSO nr 4 Bydgoszcz mgr Marian Konicz F
107 Wrocław Mateusz Dubikowski II Publiczne V LO Opole mgr Alina Szajda F
108 Kielce Jakub Raduszewski III I LO Kielce mgr Joanna Stradomska F
109 Sosnowiec Jarosław Mierzwa II II LO Tarnowskie Góry mgr Aleksandra Wtorek F
110 Toruń Adrian Dybowski III Lic. Akad. w ZS UMK Toruń mgr Anna Zaklikiewicz F
111 Poznań Kamil Ginter III XVI LO Poznań dr Łukasz Chudziak F
112 Gdańsk Maciej Ekert II III LO Gdynia mgr Iwona Kotowska F
113 Wrocław Filip Chrzuszcz II I LO Głogów mgr Ewa Starostecka F
114 Wrocław Maciej Pająk III III LO Wrocław mgr Marta Helt F
115 Białystok Daniel Halicki III II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska F
116 Olsztyn Michał Kabała III ZSO Lidzbark Warmiński mgr Dariusz Lewczuk F
117 Wrocław Rafał Starypan III g. Publiczne X Gimnazjum Opole mgr Jolanta Siemieniuk F
118 Kielce Robert Jakubczyk III I LO Skarżysko-Kamienna mgr Wojciech Białek F

 

 

Wyniki konkursu terenowego (wg. kolejności zdobytych punktów)- Suwałki 21.04.2017

 

LP. Nr drużyny UCZESTNICY
1 9 Mateusz Bożejko, Bartosz Dzięcioł, Weronika Nieciecka
2 28 Szymon Mol, Damian Szymanek, Natalia Żurawska
3 37 Mateusz Dubikowski, Floris Nawrocki, Wiktor Odziemczyk
4 35 Kornelia Bąk, Jakub Pypkowski, Orest Tereszczuk
5 26 Damian Bisewski, Daniel Dylewski, Tomasz Gluziński
6 31 Piotr Dziewałtowski-Gintowt, Katarzyna Zalewska
7 19 Adrian Koźluk, Krzysztof Mirowski, Aleksandra Rynkiewicz
8 25 Adam Pięta, Potr Rodzoch, Jakub Szcześniak
9 7 Kacper Kanturski, Wojciech Michalak, Magdalena Wajszczyk
10 20 Michał Reszel, Paweł Rogowski, Piotr Rozwalak
11 17 Adam Chorabik, Anna Kurop, Jarosław Mierzwa
12 23 Bartłomiej Homoncik, Mateusz Rasmus, Jakub Śladowski
13 32 Maja Kalisiewicz, Jakub Korzekwa, Piotr SIeńko
14 18 Mateusz Olszewski, Maciej Pająk, Ernest Uliński
15 34 Filip Chrzuszcz, Mateusz Suszkowski, Andrzej Zięba
16 39 Julia Belina, Mateusz Kiczak, Rafał Polak
17 24 Hubert Antosiewicz, Grzegorz Dybowski, Jakub Kobik
18 2 Dominik Czesak, Łukasz Gręda, Agnieszka Huć
19 36 Wojciech Sławnikowski, Krzysztof Szczęsnowicz, Adrian Sztolsztejner
20 15 Adrian Dybowski, Marek Kuś, Szymon Ostrowski
21 8 Alpay Dikmelik, Łukasz Kumidor, Mateusz Rojek
22 5 Przemysław Mazur, Kacper Śmichurski, Tadeusz Wendt
23 3 Mikołaj Kowalewski, Michał Mieczkowski, Paweł Pękala
24 13 Krzysztof Burda, Jakub Firlej, Konrad Janus
25 11 Albert Flasza, Patryk Klima, Roksana Śliwińska
26 6 Tobiasz Bator, Jan Stępniewski, Marcin Wicik
27 29 Dawid Czeczelewski, Daniel Halicki, Szmon Kazanecki
28 27 Wojciech Haska, Bogna Jaszczak, Rafał Starypan
29 33 Daniel Hartowicz, Piotr Poch, Bartosz Wiktorzak
30 38 Justyna Ciesielska, Jakub Raduszewski, Kamil Wilk
31 10 Aleksandra Baś, Marcin Biernacki, Szymon Gorczyca
32 16 Michał Kabała, Adrian Krzemiński, Maria Paluszkiewicz
33 4 Stanislaw Dudziński, Maciej Ekert, Kamil Tański
34 22 Maciej Bieniaszewski, Maciej Dercz, Mateusz Kostecki
35 30 Robert Jakubczyk, Jakub Oniszk, Jan Pakuła
36 12 Aleksandra Jendrusiak, Konrad Kluza, Joanna Ostrowska
37 21 Jakub Mizera, Łukasz Rogiński, Wojciech Sajecki
38 1 Gabriela Brzozowska, Kamil Ginter, Karolina Zdunek
39 14 Arkadiusz Bujak, Michał Lech, Michał Romanowski