Informacja o zawodach finałowych

Komitet Główny Olimpiady Geograficznej zaprasza zakwalifikowanych na zawody finałowe 50. Olimpiady Geograficznej. Zawody odbędą się w dniach 18-21 kwietnia 2024 r. Gospodarzem zawodów finałowych jest I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi (ul. Więckowskiego 41).
Komitet Główny OG zapewnia noclegi i wyżywienie w Hotelu Mazowieckim (ul. 28. Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, Łódź). Program zawodów można znaleźć tutaj: LINK

Pisemna część zawodów Olimpiady Geograficznej odbędzie się 19 kwietnia (piątek) w godzinach przedpołudniowych.

Zawodnicy, którzy uzyskają najlepsze wyniki w pisemnej części Olimpiady Geograficznej i odbędą obowiązkowe zajęcia terenowe w piątek 19 kwietnia oraz w sobotę 20 kwietnia, zostaną zakwalifikowani do zawodów ustnych Olimpiady Geograficznej. Zawody ustne Olimpiady Geograficznej odbędą się 21 kwietnia (niedziela) na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Zakończenie finałów Olimpiady Geograficznej jest planowane na niedzielę o godz. 14.00.