Wspomnienie Waldemara Sroki
Z ogromnym smutkiem informujemy o odejściu doktora Waldemara Sroki – geologa, nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Wrocławskiego, Olimpijczyka.
Związany z Olimpiadą Geograficzną od początku jej istnienia – był zwycięzcą pierwszej edycji Olimpiady Geograficznej w 1975r., a następnie Przedstawicielem Studentów w Komitecie Głównym OG. Prace w KG OG kontynuował przez wiele lat, aktywnie uczestniczył w pracach Jury zawodów finałowych, był autorem licznych zadań olimpijskich. Został odznaczony Odznaką im. Pani Profesor Anny Dylikowej.
Zapamiętamy Go uśmiechniętego tak jak podczas ostatnich finałów Olimpiady w Chorzowie.
Będzie nam Go bardzo brakowało.

Komitet Główny
Olimpiady Geograficznej


