Wspomnienie Waldemara Sroki

Z ogromnym smutkiem informujemy o odejściu doktora Waldemara Sroki – geologa, nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Wrocławskiego, Olimpijczyka.

Związany z Olimpiadą Geograficzną od początku jej istnienia – był zwycięzcą pierwszej edycji Olimpiady Geograficznej w 1975r., a następnie  Przedstawicielem Studentów w Komitecie Głównym OG. Prace w KG OG kontynuował przez wiele lat, aktywnie uczestniczył w pracach Jury zawodów finałowych, był autorem licznych zadań olimpijskich. Został odznaczony Odznaką im. Pani Profesor Anny Dylikowej.

Zapamiętamy Go uśmiechniętego tak jak podczas ostatnich finałów Olimpiady w Chorzowie.

Będzie nam Go bardzo brakowało.

Komitet Główny

Olimpiady Geograficznej