XLVIII Olimpiada Geograficzna

Rok szkolny 2021/2022

XLVIII Olimpiada Geograficzna — Gdynia —21-24 kwietnia 2022

Wyniki zawodów finałowych XLVIII Olimpiady Geograficznej (wg liczby zdobytych punktów)

 

Lp Tytuł Imię Nazwisko Siedziba KO Klasa Szkoła Nauczyciel
Nazwa Miejscowość Tytuł Imię Nazwisko
1 L (I) Piotr Zatwarnicki Wrocław/o III Publiczne LO nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi Opole mgr Jolanta Parkitna-Stefaniak
2 L (II) Krzysztof Stasiak Lublin III LO Lublin mgr Marek Goliszek
3 L (III) Wojciech Guranowski Poznań III I LO Poznań mgr Janusz Górny
4 L (IV) Łukasz Baran Sosnowiec III LO KTK Bielsko-Biała mgr Marek Wójtowicz
5 L (IV) Radosław Beta Warszawa III XXVII LO Warszawa mgr Przemysław Cieślak
6 L (VI) Adam Grzyb Gdańsk I III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdynia mgr Wiesław Kosakowski
7 L (VII) Mateusz Tomiczek Sosnowiec III II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rybnik mgr Sławomir Targosz
8 L (VIII) Szymon Kossowski Poznań III XXXVIII Dwujęzyczne LO Poznań dr Miłosz Piękny
9 L (VIII) Filip Szczęk Warszawa III VIII LO Warszawa mgr
inż.
Anna
Tomasz
Kunowska
Winter
10 L (X) Wojciech Górniewicz Szczecin/l III Społeczne LO Żary mgr Tomasz Krajzewicz
11 L (X) Anna Zientek Poznań III VIII LO Poznań mgr Alicja Wośkowiak-Kopeć
12 L (XII) Maciej Jankowski Wrocław/o III I LO Olesno mgr
mgr
Henryk
Edyta
Zug
Wesołowska
13 L (XIII) Krzysztof Kaczmarek Sosnowiec III II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rybnik mgr Sławomir Targosz
14 L {XIII} Jakub Pańczak Rzeszów II III LO Rzeszów mgr Ewa Szmigiel
15 L {XV} Radosław Stosio Wrocław/d II LO nr III Wrocław mgr Marta Helt
16 L (XVI) Artur Bugla Sosnowiec III I LO Rybnik mgr Beata Mokrzycka
17 L (XVI) Kacper Matyja Sosnowiec III I LO Tarnowskie Góry mgr Małgorzata Dworzyńska
18 L (XVIII) Natalia Kiejzik Białystok III II LO Białystok mgr
mgr
Bożena
Teresa
Stocka
Skrodzka
19 L (XIX) Jan Machalski Wrocław/o III Publiczne LO nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi Opole mgr Jolanta Parkitna-Stefaniak
20 L (XIX) Michał Zapiór Kraków II I LO Kraków mgr Andrzej Szostek
21 L (XXI) Jacek Jędraszko Warszawa I II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa mgr Filip Basaj
22 L (XXII) Remigiusz Szewczak Warszawa III XXVII LO Warszawa mgr Przemysław Cieślak
23 L (XXIII) Mateusz Motyl Sosnowiec III IX LO Częstochowa mgr Katarzyna Sołtys
24 L (XXIV) Mikołaj Lignar Rzeszów III I LO Jasło mgr Sebastian Styczyński
25 L (XXV) Michał Śmiłowski Rzeszów III I Społeczne LO Tarnobrzeg mgr Urszula Żak
26 F Piotr Łaba Lublin III I LO Biłgoraj mgr Wiesław Świerczyński
27 F Mateusz Bronisz Szczecin/l III I LO Gorzów Wielkopolski Jolanta Winnik
28 F Bartosz Gołębiowski Warszawa II VIII LO Warszawa mgr Anna Kunowska
29 F Alan Kieś Lublin III II LO Chełm dr Marta Klasura
30 F Jakub Nocoń Sosnowiec III LO FILOMATA Gliwice mgr Dariusz Karolczyk
31 F Stanisław Karpiński Sosnowiec III II LO Częstochowa mgr Beata Puchalska
32 F Marta Krause Sosnowiec III II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rybnik mgr Sławomir Targosz
33 F Kamil Romanik Sosnowiec II II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Rybnik mgr Sławomir Targosz
34 F Jakub Strąk Warszawa III XXVII LO Warszawa mgr Przemysław Cieślak
35 F Jakub Teichman Kraków III XVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Kraków mgr Barbara Żwirek
36 F Jan Wdówik Warszawa III V LO Warszawa mgr Agnieszka Matysiak
37 F Wiktor Klój Szczecin/l III Katolickie LO Żary mgr Grzegorz Dawczyk
38 F Filip Manijak Rzeszów II LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr Andrzej Świątek
39 F Wojciech Szarek Kraków III V LO Kraków mgr Edyta Osuch
40 F Leon Nowak Wrocław/d III LO nr III Wrocław mgr Marta Helt
41 F Bronisław Dolniak Szczecin/z II XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski
42 F Tomasz Jankowski Kielce III II LO Kielce mgr Zbigniew Zachariasz
43 F Jakub Andrzejak Poznań III I LO Piła mgr Ryszard Salwa
44 F Marcel Fabiańczyk Kraków III V LO Kraków mgr Edyta Osuch
45 F Jacek Artyszuk Szczecin/z III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski
46 F Nikodem Doroba Łódź III I LO Łódź mgr
mgr
Marcin
Mateusz
Chrabelski
Gański
47 F Ewa Kużelewska Białystok III II LO Białystok mgr
mgr
Bożena
Teresa
Stocka
Skrodzka
48 F Eliza Mituła Lublin III LO Lublin mgr Marek Goliszek
49 F Wojciech Nadybał Sosnowiec III III LO Katowice mgr Olga Bytniewska
50 F Aniela Pimpicka Warszawa II XIV LO Warszawa inż. Tomasz Winter
51 F Jan Strzelecki Warszawa I XIV LO Warszawa inż. Tomasz Winter
52 F Artur Węgrzycki Warszawa III VI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Radom mgr Małgorzata Zelga
53 F Łukasz Hadryś Wrocław/d III LO nr XIV Wrocław mgr Michał Kwoka
54 F Jakub Kaproń Warszawa III LXVII LO Warszawa mgr Dorota Zielińska
55 F Hubert Olszewski Toruń III I LO Nakło nad Notecią mgr Andrzej Kinderman
56 F Remigiusz Kałczuga Kraków III V LO Kraków mgr Edyta Osuch
57 F Michał Tetłak Sosnowiec III I LO Bielsko-Biała dr Edward Kuśmierski
58 F Tomasz Fuks Szczecin/z III I LO Szczecin dr Leszek Kaszubowski
59 F Maja Kłopotowska Warszawa III VIII LO Warszawa mgr inż.. Łukasz Podołowski
60 F Bartosz Sochalski Warszawa III XXVII LO Warszawa mgr Przemysław Cieślak
61 F Szymon Bochentyn Gdańsk III I LO Wejherowo mgr Justyna Makowska-Bedynek
62 F Kacper Kalita Warszawa III VI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Radom mgr Małgorzata Zelga
63 F Jan Saniewski Białystok III I LO Łomża mgr Jolanta Radgowska
64 F Zuzanna Chaniewska Gdańsk III III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdynia mgr Iwona Kotowska
65 F Krzysztof Szuba Warszawa III XXVII LO Warszawa mgr Przemysław Cieślak
66 F Franciszek Dynda Kraków I II LO Kraków mgr Eliza Wojtasik
67 F Jakub Synowiec Sosnowiec III IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Sosnowiec mgr
mgr
Katarzyna
Grażyna
Gruszka
Podraza
68 F Wojciech Wostal Poznań II I LO Poznań mgr
mgr
Karolina
Janusz
Herodowicz-Mleczak
Górny
69 F Alicja Fitowska Warszawa III VIII LO Warszawa mgr
inż.
Anna
Tomasz
Kunowska
Winter
70 F Artur Szlęzak Sosnowiec III III LO Katowice mgr Olga Bytniewska
71 F Mateusz Pańtak Kielce III VI LO Kielce mgr Mariusz Kowalczyk
72 F Szymon Tułodziecki Gdańsk III III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdynia mgr Iwona Kotowska
73 F Mateusz Filipowicz Warszawa III I LO Ciechanów mgr Marek Kunkel
74 F Bartosz Jaworek Szczecin/z III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski
75 F Jakub Maszaro Warszawa III V LO Warszawa mgr Agnieszka Matysiak
76 F Aleksander Tyralik Warszawa III Akademickie LO PRYZMAT Pruszków dr Piotr Siłka
77 F Piotr Fudala Kielce III Katolickie LO Kielce mgr Marzena Małycha
78 F Duszan Parol Gdańsk III I LO Słupsk mgr Anna Holeniewska-Włodarczyk
79 F Tymoteusz Bińczyk Wrocław/d III II LO Wałbrzych mgr Anna Wojtowicz
80 F Jakub Górski Sosnowiec III I LO Katowice mgr Agnieszka Paluch
81 F Tomasz Smołka Kraków III I LO Kraków mgr Andrzej Szostek
82 F Jędrzej Szponar Poznań III II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzyn. Leszno dr
mgr
Bartłomiej
Arleta
Kopaczyński
Drgas
83 F Julia Brdys Olsztyn II IV LO Olsztyn mgr Irena Romańczuk
84 F Jakub Michna Warszawa III XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa mgr Wojciech Błaszczykiewicz
85 F Marcin Mickiewicz Szczecin/z III IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin mgr Karolina Nowaczyk
86 F Alan Szmatuła Poznań II I LO Kościan mgr Iwona Orlik
87 F Małgorzata Tomoszek Sosnowiec II LO Katolickiego Tow. Kulturalnego Bielsko-Biała mgr Marek Wójtowicz
88 F Kamil Wyderka Rzeszów III I LO Jasło mgr Sebastian Styczyński
89 F Wiktor Fiałkowski Rzeszów III I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Krosno mgr Małgorzata Podyma
90 F Olga Krzysztof Rzeszów III I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Krosno mgr Małgorzata Podyma
91 F Agata Ruta Warszawa III LXIV LO Warszawa mgr Katarzyna Czeczott-Łukasik
92 F Julia Dąbrowska Sosnowiec III IV LO Tychy mgr Katarzyna Dacy-Ignatiuk
93 F Leon Wójcik Olsztyn III I LO Olsztyn mgr Mariola Strużyńska
94 F Julia Biernacka Warszawa II II LO Siedlce mgr Dorota Gawryluk
95 F Krzysztof Kreiner Kraków II V LO Kraków mgr Edyta Osuch
96 F Jakub Oglęcki Szczecin/z III Katolickie LO Szczecin mgr Barbara Grabowska
97 F Mikołaj Podymniak Warszawa III III LO Radom mgr Agnieszka Pętala
98 F Igor Podgórski Szczecin/z III Katolickie LO Szczecin mgr Barbara Grabowska
99 F Jakub Szewczyk Szczecin/z III Katolickie LO Szczecin mgr Barbara Grabowska
100 F Paweł Grudziński Szczecin/z II I LO Koszalin mgr Anna Gromadzka
101 F Karol Ferduła Kraków III V LO Kraków mgr Edyta Osuch
102 F Natalia Górniak Szczecin/z II II LO Szczecin mgr Bożena Senkowska
103 F Maciej Karwowski Warszawa III Społeczne LO nr 4 Warszawa mgr Anna Markiewicz
104 F Jan Malawski Kraków II V LO Kraków mgr Edyta Osuch
105 F Grzegorz Smyk Białystok II II LO Białystok mgr
mgr
Bożena
Teresa
Stocka
Skrodzka
106 F Konrad Dworniczak Wrocław/d III LO nr III Wrocław mgr Marta Helt
107 F Cezary Krzyziński Warszawa II I LO Siedlce mgr Paweł Bareja
108 F Karol Prostak Kielce III I LO Starachowice mgr Anita Bernatowicz
109 F Alicja Chruszczewska Toruń III VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak
110 F Klaudia Kruk Wrocław/d I LO nr III Wrocław mgr Marta Helt
111 F Krzysztof Szczepański Warszawa III VIII LO Warszawa mgr
inż.
Anna
Tomasz
Kunowska
Winter
112 F Adam Witek Poznań III VIII LO Poznań mgr Martyna Olkowska
113 F Michał Glapka Szczecin/z III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski
114 F Krzysztof Grabias Gdańsk III Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk dr Bartłomiej Kulas
115 F Michalina Kurzac Sosnowiec III II LO Tarnowskie Góry mgr Aleksandra Wtorek
116 F Bartosz Malicki Toruń III III LO Inowrocław mgr Tomasz Zygora
117 F Maciej Głogowski Gdańsk III III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdynia mgr Iwona Kotowska
118 F Szymon Rycerz Lublin III I LO Lublin mgr Katarzyna Dobek
119 F Tymoteusz Lubas Warszawa III LXVII LO Warszawa mgr Dorota Zielińska
120 F Krzysztof Pasik Warszawa III VIII LO Warszawa mgr inż.. Łukasz Podołowski
121 F Kamil Ubysz Toruń III I LO Włocławek mgr Grażyna Martynowicz
122 F Aleksandra Fijałek Kraków III V LO Kraków mgr Edyta Osuch
123 F Mateusz Wojtal Sosnowiec III III LO Częstochowa mgr Agata Klajnowska
124 F Jan Bołoz Kraków III I LO Nowy Sącz mgr Mariusz Sieczko
125 F Igor Zatorski Łódź III Pijarskie LO Łowicz mgr Katarzyna Wojciechowska

Wyniki konkursu terenowego (wg liczby zdobytych punktów)

Miejsce Numer grupy Uczniowie
1 Mateusz Bronisz, Karol Ferduła, Michalina Kurzac 27,65
2 Szymon Kossowski, Filip Szczęk, Remigiusz Szewczak 27,3
3 Agata Ruta, Krzysztof Stasiak, Wojciech Wostal 26,05
4 Aniela Pimpicka, Jan Strzelecki, Adam Witek 25,55
5 Jędrzej Szponar, Leon Wójcik 25,55
6 Kacper Kalita, Bartosz Malicki, Marcin Mickiewicz 25,4
7 Bronisław Dolniak, Jan Machalski, Kamil Wyderka 25,3
8 Julia Biernacka, Jakub Kaproń, Karol Prostak 25,25
9 Jan Bołoz, Tomasz Jankowski, Szymon Rycerz 25,25
10 Zuzanna Chaniewska, Franciszek Dynda, Adam Grzyb 25,2
11 Krzysztof Grabias, Paweł Grudziński, Aleksander Tyralik 25,2
12 Alicja Fitowska, Marta Krause, Małgorzata Tomoszek 25
13 Tomasz Fuks, Cezary Krzyziński, Eliza Mituła 24,8
14 Stanisław Karpiński, Mateusz Motyl, Szymon Tułodziecki 24,55
15 Mateusz Filipowicz, Filip Manijak, Jakub Maszaro 24
16 Maja Kłopotowska, Jan Malawski, Anna Zientek 23,4
17 Nikodem Doroba, Maciej Karwowski, Krzysztof Szczepański 23,35
18 Tymoteusz Bińczyk, Alan Szmatuła, Krzysztof Szuba 23,25
19 Natalia Górniak, Kamil Romanik, Tomasz Smołka 22,8
20 Remigiusz Kałczuga, Mateusz Pańtak, Jakub Szewczyk 22,5
21 Bartosz Gołębiowski, Kacper Matyja, Artur Szlęzak 22,45
22 Jakub Andrzejak, Marcel Fabiańczyk, Igor Zatorski 22,45
23 Maciej Głogowski, Alan Kieś, Piotr Zatwarnicki 22,35
24 Aleksandra Fijałek, Jakub Nocoń, Jakub Pańczak 21,8
25 Bartosz Jaworek, Jacek Jędraszko, Duszan Parol 21,45
26 Szymon Bochentyn, Wiktor Fiałkowski, Michał Zapiór 21,25
27 Łukasz Baran, Radosław Beta, Bartosz Sochalski 21
28 Krzysztof Kaczmarek, Mikołaj Lignar, Artur Węgrzycki 20,85
29 Jacek Artyszuk, Klaudia Kruk, Mikołaj Podymniak 20,7
30 Michał Glapka, Jan Saniewski, Jan Wdówik 20,7
31 Piotr Fudala, Łukasz Hadryś, Michał Tetłak 20,5
32 Artur Bugla, Maciej Jankowski, Ewa Kużelewska 20,45
33 Jakub Górski, Jakub Michna, Igor Podgórski 20,35
34 Konrad Dworniczak, Tymoteusz Lubas, Radosław Stosio 19,75
35 Julia Brdys, Alicja Chruszczewska, Krzysztof Kreiner 19,3
36 Wojciech Górniewicz, Olga Krzysztof, Mateusz Wojtal 18,3
37 Julia Dąbrowska, Natalia Kiejzik, Mateusz Tomiczek 18,05
38 Wojciech Guranowski, Wojciech Nadybał, Leon Nowak 17,8
39 Hubert Olszewski, Jakub Synowiec, Jakub Teichman 15,25
40 Jakub Oglęcki, Grzegorz Smyk 14,2
41 Wiktor Klój, Krzysztof Pasik, Wojciech Szarek 13,95
42 Jakub Strąk, Michał Śmiłowski, Kamil Ubysz 12,35