XLVI Olimpiada Geograficzna

Rok szkolny 2019/2020

terminarz zawodów

Obóz szkoleniowo-kwalifikacyjny

  • 29-31 maja 2020 r. – obóz szkoleniowo-kwalifikacyjny dla potencjalnych uczestników Międzynarodowej Olimpiady Geograficznej Odwołany ze względu na sytuację epidemiologiczną, zgodnie z regulaminem XLVI OG.

Zawody międzynarodowe

  • czerwiec/lipiec 2020 r. – VII Bałtycka Olimpiada Geograficzna w Suwałkach Odwołana w czerwcu, rozważane przeniesienie na późniejszy termin lub całkowite odwołanie.;
  • sierpień 2020 r. – XVII Międzynarodowa Olimpiada Geograficzna w Stambule Odwołana ze względu na sytuację epidemiologiczną przez Task Force Międzynarodowej Olimpiady Geograficznej.

Lista finalistów XLVI Olimpiady Geograficznej (wg punktów zdobytych po zawodach II stopnia)

Lp Imię Nazwisko Siedziba KO   Szkoła Nauczyciel
Klasa Nazwa Szkoły Miejscowość Tytuł Imię Nazwisko
1 Szymon Mol Sosnowiec III LO KTK Bielsko-Biała mgr Marek Wójtowicz
2 Patryk Mitka Kraków III I Liceum Ogólnokształcące Kraków mgr Andrzej Szostek
3 Szymon Kłapiński Wrocław II II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Wałbrzych mgr Anna Wojtowicz
4 Rafał Wierciński Białystok III II Liceum Ogólnokształcące Białystok mgr Bożena Stocka
mgr Olga Bułatowicz
5 Kajetan Rożej Toruń II Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń mgr Anna Zaklikiewicz
6 Bernard Skiba Lublin III I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin mgr Katarzyna Dobek
7 Piotr Zatwarnicki Wrocław I-3L Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Opole mgr Jolanta Parkitna-Stefaniak
8 Jakub Szumowski Lublin II I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej Zamość mgr Dorota Wituch
9 Maciej Słomka Toruń III Szkoła Techniczna BZDZ w Chełmnie Chełmno mgr Michał Stachewicz
10 Krzysztof Warzocha Warszawa III XXII LO Warszawa mgr Agata Marczak-Fijałkowska
11 Paweł Śmigiel Łódź III II Liceum Ogólnokształcące Tomaszów Mazowiecki mgr Ilona Śmigiel
12 Konrad Wróbel Wrocław III Liceum Ogólnokształcące Nr V Wrocław mgr Ryszard Pawlak
mgr Paulina Kamińska-Klimek
13 Amelia Babiarz Łódź II I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego Bełchatów mgr Maciej Koźma
14 Adam Gonet Rzeszów II I LO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno mgr Małgorzata Podyma
15 Wojciech Pawłowski Wrocław III Liceum Ogólnokształcące nr XIV Wrocław mgr Andrzej Gościej
mgr Michał Kwoka
16 Maciej Kuliś Białystok III I Liceum Ogólnokształcące Łomża mgr Jolanta Radgowska
17 Antoni Strugała Szczecin II I Liceum Ogólnokształcące im. S. Debois Koszalin mgr Anna Gromadzka
mgr Zygmunt Cupryn
18 Jakub Szeligowski Warszawa II XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika Warszawa mgr Grzegorz Śmigiera
19 Mateusz Dembia Sosnowiec II V LO Gliwice dr Ksenia Dobrowolska
20 Magdalena Wargocka Kielce III II Liceum Ogólnokształcące w Kielcach Kielce mgr Zbigniew Zachariasz
21 Błażej Ulman Sosnowiec II III LO Katowice mgr Olga Bytniewska
22 Gabriela Korzeń Rzeszów III I LO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno mgr Małgorzata Podyma
23 Michał Pawłowski Kraków III V Liceum Ogólnokształcace im. A. Witkowskiego Kraków mgr Edyta Osuch
24 Jan Gawroński Warszawa II II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa mgr Filip Basaj
25 Filip Mateńko Warszawa II II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa mgr Filip Basaj
mgr Krzysztof Marchlewski
26 Piotr Buko Poznań SP-8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań mgr Agata Gerard
27 Katarzyna Kaczak Kraków III III LO Im. A.Mickiewicza Tarnów mgr Marzanna Łabuz
28 Mateusz Tomiczek Sosnowiec I-3L II LO Rybnik mgr Sławomir Targosz
29 Marcin Weremczuk Warszawa I-3L II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa mgr Filip Basaj
30 Dawid Wica Gdańsk III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej Gdynia mgr Wieslaw Kosakowski
31 Mateusz Nadstoga Szczecin III I Liceum Ogólnokształcące im.E.Dembowskiego Zielona Góra mgr Edyta Legutko-Gogoc
32 Michał Kuliński Wrocław III II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Wałbrzych mgr Anna Wojtowicz
33 Mateusz Piotrowicz Gdańsk II III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej Gdynia mgr Karolina Hłasko
34 Paweł Białas Kraków II V Liceum Ogólnokształcace im. A. Witkowskiego Kraków mgr Edyta Osuch
35 Wiktoria Woźny Toruń III LO Tow. Salezjańskiego Bydgoszcz mgr Katarzyna Wędzelewska
36 Oskar Spalony Szczecin III II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Szczecin mgr Bożena Senkowska
37 Tomasz Paluchniak Wrocław II XII Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego Wrocław mgr Beata Stachowska
38 Mateusz Łężny Wrocław III Liceum Ogólnokształcące Wołczyn mgr Bogusław Włos
39 Joel Szrek Kielce III VI LO im. J, Słowackiego Kielce mgr Mariusz Kowalczyk
40 Jakub Wielgus Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Ropczyce mgr Grzegorz Bieszczad
41 Filip Wieczorek Wrocław II Liceum Ogólnokształcące Nr V Wrocław mgr Ryszard Pawlak
mgr Paulina Kamińska-Klimek
42 Olga Tałasiewicz Warszawa III XXVII LO im. T. Czackiego Warszawa mgr Przemysław Cieślak
43 Stanisław Kołodziejski Gdańsk III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej Gdynia mgr Wieslaw Kosakowski
44 Filip Bieroń Kraków III I Liceum Ogólnokształcące Kraków mgr Andrzej Szostek
45 Aleksander Mijas Kielce I-3L Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej Kielce mgr Agata Górniak
46 Miłosz Krzonkalla Wrocław I-3L Liceum Ogólnokształcące  Nr III Wrocław mgr Marta Helt
47 Jan Jagodziński Warszawa II XIV LO im. S. Staszica Warszawa dr Agata Markowska
48 Domimik Stempień Warszawa III XIV LO im. S. Staszica Warszawa dr Agata Markowska
49 Mikołaj Weiss Warszawa II XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika Warszawa mgr Grzegorz Śmigiera
50 Jakub Złomański Lublin III I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Biłgoraj mgr Wiesław Świerczyński
51 Szymon Pasternak Kielce III  Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Pińczów mgr Marzena Prażuch
52 Natalia Czop Kraków III I Liceum Ogólnokształcące im. J. Długosza Nowy Sącz mgr Mariusz Sieczko
53 Jakub Dąbrowski Toruń II Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń mgr Anna Zaklikiewicz
54 Szymon Kwapiszewski Kraków III V Liceum Ogólnokształcace im. A. Witkowskiego Kraków mgr Edyta Osuch
55 Jakub Jańczak Białystok I-3L II Liceum Ogólnokształcące Białystok mgr Olga Bułatowicz
56 Damian Gałek Szczecin III V Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka Szczecin mgr Katarzyna Kowalik
57 Wiktor Komar-Komarowski Gdańsk I-3L III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej Gdynia mgr Małgorzata Kubik
58 Michał Mielczarek Łódź I XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Łódź mgr Maciej Przybylski
59 Emilia Wróbelska Sosnowiec III I LO Katowice mgr Agnieszka Paluch
60 Kacper Konieczny Wrocław I-4L Liceum Ogólnokształcące Nr VIII Wrocław mgr Anna Niewińska
61 Hubert Czoch Wrocław III II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Wałbrzych mgr Anna Wojtowicz
62 Marcel Isalski Wrocław II Liceum Ogólnokształcące nr XIV Wrocław mgr Michał Kwoka
63 Kacper Bernaciak Wrocław II Liceum Ogólnokształcące  Nr III Wrocław mgr Marta Helt
64 Bartłomiej Rupeć Sosnowiec III Uniw. I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański
65 Kinga Majcher Kielce I-3L LO Nr II Ostrowiec Św. mgr Wiesława Kaczmarska
66 Konrad Golec Szczecin III ZSO nr 7 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin dr Tomasz Rydzewski
67 Stanisław Karpiński Sosnowiec I-3L II LO Częstochowa mgr Łukasz Hałka
68 Bartosz Pytlak Wrocław III Liceum Ogólnokształcące nr XIV Wrocław mgr Andrzej Gościej
69 Zachariasz Kowalski Szczecin III Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko mgr Wojciech Szymczak
70 Maciej Kowalski Warszawa III II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa mgr Filip Basaj
71 Jakub Burda Sosnowiec II Uniw. I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański
72 Szymon Dyrcz Kraków III I Liceum Ogólnokształcące Wadowice mgr Rafał Cmunt
73 Bartłomiej Dzierwa Kraków III V Liceum Ogólnokształcace im. A. Witkowskiego Kraków mgr Edyta Osuch
74 Tomasz Góreczny Wrocław III Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Opole mgr Jolanta Siemieniuk
75 Zbigniew Ziarek Kraków II III LO Im. A.Mickiewicza Tarnów mgr Marzanna Łabuz
76 Jakub Moś Sosnowiec III Uniw. I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański
77 Mariusz Masłosz Wrocław I-3L Liceum Ogólnokształcące nr XIV Wrocław mgr Michał Kwoka
78 Łukasz Bielawski Białystok III III Liceum Ogólnokształcące Suwałki mgr Jacek Kwiecień
79 Karolina Kozina Toruń III II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Inowrocław mgr Zbigniew Zygora
80 Konrad Poruszek Warszawa I-3L II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa mgr Filip Basaj
81 Michał Paluch Sosnowiec III I LO Katowice mgr Agnieszka Paluch
82 Piotr Lentyński Łódź II XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Łódź mgr Joanna Tomczak-Lewy
83 Mateusz Michalski Kraków II V Liceum Ogólnokształcace im. A. Witkowskiego Kraków mgr Edyta Osuch
84 Miłosz Cichuta Wrocław II Liceum Ogólnokształcące  Nr III Wrocław mgr Marta Helt
85 Aleksandra Bukowska Szczecin III IV Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra mgr Sylwia Jasek
86 Remigiusz Kałczuga Kraków I-3L V Liceum Ogólnokształcace im. A. Witkowskiego Kraków mgr Edyta Osuch
87 Julia Gruszczyńska Łódź III XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Łódź dr Michał Jasnosz
88 Michał Militowski Łódź III I Liceum Ogólnokształcące im.Kazmierza Jagiellończyka Sieradz mgr Danuta Kuchareczko
89 Bernard Mitura Warszawa II I LO im. B. Prusa Siedlce mgr Dorota Gawryluk
90 Wiktor Wiśniewski Warszawa II II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa mgr Filip Basaj
91 Krzysztof Radziwanowski Warszawa II II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa mgr Filip Basaj
92 Wojciech Górniewicz Szczecin I-3L Społeczne Liceum Ogólnokształcące Żary mgr Tomasz Krajzewicz
93 Jakub Piątek Warszawa III XIX LO im. Powstańców Warszawy Warszawa mgr Katarzyna Wolska
94 Stanisław Brzezicki Wrocław I-3L Liceum Ogólnokształcące  Nr III Wrocław mgr Marta Helt
95 Kamil Źródłowski Rzeszów III I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej STALOWA WOLA mgr Jolanta Biłogras
96 Szymon Hołubowski Szczecin III II Liceum Ogólnokształcące im.W.Broniewskiego Koszalin mgr Joanna Szuba
mgr Arkadiusz Pall
97 Jerzy Dudek Łódź I-3L I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu Wieluń mgr Paweł Packi
98 Maksymilian Tabian Rzeszów I-3L I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej STALOWA WOLA mgr Jolanta Biłogras
99 Mateusz Wójcik Gdańsk III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej Gdynia mgr Wieslaw Kosakowski
100 Antoni Pawlak Kielce III VI LO im. J, Słowackiego Kielce mgr Beata Ubowska
101 Katarzyna Dylewska Toruń III VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak
102 Karol Ferduła Kraków I-3L V Liceum Ogólnokształcace im. A. Witkowskiego Kraków mgr Edyta Osuch
103 Jakub Gawlak Warszawa II II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa mgr Filip Basaj
104 Jakub Teszbir Szczecin II I Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp. mgr Jolanta Winnik
105 Krystyna Syty Sosnowiec II ZS Urszulańskich Rybnik mgr Katarzyna Szweda
106 Mateusz Pańtak Kielce I-3L VI LO im. J, Słowackiego Kielce mgr Mariusz Kowalczyk
107 Phillip Jason Cimoch Białystok II I Liceum Ogólnokształcące Łomża mgr Jolanta Radgowska
108 Marceli Rutka Toruń III I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy Bydgoszcz mgr Mariola Mańkowska
109 Krystian Stanuchiewicz Sosnowiec I-3L IX LO Częstochowa mgr Katarzyna Sołtys
110 Maria Mańk Warszawa III VIII LO im. Władysława IV Warszawa mgr Małgorzata Cydejko
111 Julia Sulik Toruń I-3L VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak
112 Julia Sałaja Kraków III  II Liceum Ogólnokształcące Kraków mgr Eliza Wojtasik
113 Martyna Rutkowska Białystok II II Liceum Ogólnokształcące Białystok mgr Bożena Stocka
114 Paweł Urgacz Gdańsk III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej Gdynia mgr Wieslaw Kosakowski
115 Katarzyna Mielniczuk Lublin II I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin mgr Katarzyna Dobek
116 Adam Buława Toruń I-3L I Liceum Ogólnokształcące Włocławek mgr Grażyna Martynowicz
117 Ignacy Januszek Kraków III I Liceum Ogólnokształcące Kraków mgr Andrzej Szostek
118 Wojciech Szłapacki Szczecin III ZSO nr 7 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin dr Tomasz Rydzewski
119 Kacper Gąsecki Gdańsk II III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej Gdynia mgr Małgorzta Kubik
120 Przemysław Sadowski Olsztyn III I Liceum Ogólnokształcące Ełk mgr Irena Nowosad
121 Jakub Niemyjski Białystok II II Liceum Ogólnokształcące Białystok mgr Bożena Stocka
122 Łukasz Baran Sosnowiec I-4L LO KTK Bielsko-Biała mgr Marek Wójtowicz