XLV Olimpiada Geograficzna

Rok szkolny 2018/2019

XLV Olimpiada Geograficzna —Kołobrzeg —11-14 kwietnia 2019

Wyniki zawodów finałowych XLV Olimpiady Geograficznej (wg liczby zdobytych punktów)

Lp Tytuł Imię Nazwisko Siedziba KO Klasa Szkoła Nauczyciel
Nazwa Miejscowość Tytuł Imię Nazwisko
1 L (I) Szymon Mol Sosnowiec II LO Katol. Tow. Kulturalnego Bielsko-Biała mgr Marek Wójtowicz
2 L (II) Wojciech Pawłowski Wrocław II XIV LO Wrocław mgr Andrzej Gościej
3 L (III) Maciej Fiedoruk Warszawa II VIII LO Warszawa mgr Małgorzata Cydejko
4 L (IV) Marcin Weremczuk Warszawa III-g. VI LO Warszawa mgr Olga Cykowska
5 L (V) Tomasz Matuszek Poznań III VIII LO Poznań mgr Alicja Wośkowiak-Kopeć
6 L (VI) Maciej Dercz Gdańsk III III LO Gdynia mgr Wiesław Kosakowski
7 L (VII) Stanisław Kołodziejski Gdańsk II III LO Gdynia mgr Wiesław Kosakowski
8 L (VIII) Krzysztof Kiśluk Białystok III I LO Białystok mgr Anna Daniluk
8 L (VIII) Kajetan Rożej Toruń I Liceum Akademickie w ZS UMK Toruń mgr Anna Zaklikiewicz
10 L (X) Mateusz Kocot Sosnowiec III Katolickie LO Siemianowice Śląskie mgr Maria Osika
11 L (XI) Igor Trujnara Warszawa I II LO Warszawa mgr
mgr
Michał
Filip
Lis
Basaj
12 L (XII) Adam Gonet Rzeszów I I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Krosno mgr Małgorzata Podyma
12 L (XII) Rafał Wierciński Białystok II II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska
14 L (XIV) Maciej Słomka Toruń II Szk. Tech. Bydg. Zakładu Dosk. Zaw. Chełmno mgr Michał Stachewicz
14 L (XIV) Mateusz Piotrowicz Gdańsk I III LO Gdynia mgr Karolina Hłasko
16 L (XVI) Magdalena Bajer Sosnowiec III I LO Wodzisław Śląski mgr Marian Dziadek
17 L (XVI) Antoni Strugała Szczecin I I LO Koszalin mgr Anna Gromadzka
18 L (XVIII) Adam Tyszko Rzeszów II LO Stalowa Wola mgr Biłogras Jolanta
19 L (XIX) Łukasz Biesiadecki Wrocław II XIV LO Wrocław mgr Andrzej Gościej
20 L (XX) Patryk Mitka Kraków II I LO Kraków mgr Andrzej Szostek
21 L (XXI) Mateusz Olszewski Szczecin III I LO Koszalin mgr Anna Gromadzka
21 L (XXI) Hubert Chaszczewski Szczecin III Społeczne LO Żary mgr Tomasz Krajzewicz
21 L (XXI) Piotr Kubiszewski Łódź III I LO Opoczno mgr Marzena Papis
24 L (XXIV) Kacper Chruśliński Warszawa III I LO Siedlce mgr Marta Lipińska
24 L (XXIV) Katarzyna Kaczak Kraków II III LO Tarnów mgr Marzanna Łabuz
25 F Szymon Roszkowski Białystok III IV LO Białystok mgr Danuta Dobreńko
26 F Michał Kuźniewski Gdańsk II VI LO Gdynia mgr Małgorzata Smolak
27 F Piotr Zatwarnicki Wrocław III-g. Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole mgr Jolanta Parkitna-Stefaniak
28 F Dawid Wica Gdańsk II III LO Gdynia mgr Wiesław Kosakowski
29 F Mieszko Czapliński Gdańsk III III LO Gdynia mgr Wiesław Kosakowski
30 F Wojciech Haska Sosnowiec III III LO Katowice mgr Olga Bytniewska
31 F Marcel Zdybel Warszawa II II LO Warszawa mgr
mgr
Michał
Filip
Lis
Basaj
32 F Magdalena Wargocka Kielce II II LO Kielce mgr Zbigniew Zachariasz
33 F Radosław Fedak Rzeszów II II LO Sanok mgr Barbara Ostrowska
33 F Jakub Czuba Kielce III Niepubliczne LO Ostrowiec Świętokrzyski mgr Małgorzata Cholewińska
34 F Justyna Ciesielska Toruń III I LO Włocławek mgr Grażyna Martynowicz
35 F Dominik Stempień Warszawa II XIV LO Warszawa dr Agata Markowska
36 F Jakub Byczek Szczecin III II LO Gorzów Wielkopolski mgr Radosław Jaroszewicz
37 F Michał Żelasko Kraków III V LO Kraków mgr Edyta Osuch
38 F Stanisław Karpiński Sosnowiec III-g. Publiczna SP Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa mgr Elżbieta Stec
39 F Jakub Sudolski Toruń III Liceum Akademickie w ZS UMK Toruń mgr Anna Zaklikiewicz
40 F Tomasz Budner Poznań III II LO Gniezno mgr Honorata Grochowska
41 F Mateusz Krzyziński Warszawa III I LO Siedlce mgr Marta Lipińska
42 F Karol Bartnicki Toruń III I LO Brodnica mgr Wojciech Zembrzycki
43 F Filip Wieczorek Wrocław I V LO Wrocław mgr
mgr
Paulina
Ryszard
Kamińska
Pawlak
44 F Filip Bukowski Kielce III II LO Kielce mgr Katarzyna Czyżewska
45 F Błażej Makowski Łódź III I LO Łódź mgr Marcin Chrabelski
46 F Szymon Król Kraków II V LO Kraków mgr Edyta Osuch
47 F Maciej Maj Lublin I I LO Lublin mgr Katarzyna Dobek
48 F Filip Mateńko Warszawa I II LO Warszawa mgr
mgr
Michał
Filip
Lis
Basaj
49 F Aleksandra Kaliszuk Białystok III II LO Bielsk Podlaski mgr Małgorzata Korolczuk
50 F Magdalena Bojarska Lublin III LO Lublin mgr Marek Goliszek
51 F Konrad Wróbel Wrocław II V LO Wrocław mgr
mgr
Paulina
Ryszard
Kamińska
Pawlak
52 F Tomasz Koc Poznań II III LO Konin mgr Renata Bojar
53 F Jakub Kołosiński Rzeszów II LO Stalowa Wola mgr Biłogras Jolanta
54 F Daniel Świetlicki Kielce III LO Kielce mgr Agata Górniak
55 F Michał Romanowski Warszawa III VI LO Radom mgr Joanna Poręba-Kwiatkowska
56 F Paweł Białas Kraków I V LO Kraków mgr Edyta Osuch
57 F Zachariasz Kowalski Szczecin II ZS Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko mgr Wojciech Szymczak
58 F Marek Zastąpiło Lublin III I Społeczne LO Zamość mgr Jacek Podkościelny
59 F Łukasz Drabek Rzeszów I I Społeczne LO Tarnobrzeg mgr Urszula Żak
60 F Jakub Wielgus Rzeszów I LO Ropczyce mgr Magdalena Tobiasz-Dawidowicz
61 F Sebastian Taraszkiewicz Białystok II I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Suwałki mgr Krzysztof Reszczyński
62 F Karolina Kozina Toruń II II LO Inowrocław mgr Zbigniew Zygora
63 F Hubert Czoch Wrocław II II LO Wałbrzych mgr Anna Wojtowicz
64 F Jacek Belczewski Gdańsk III I LO Gdańsk mgr Bożena Lewandowicz
65 F Jakub Szeligowski Warszawa I XXXIII LO Dwujęzyczne Warszawa mgr Grzegorz Śmigiera
66 F Filip Gruszczyński Kielce III VI LO Kielce mgr Agata Górniak
67 F Mateusz Nadstoga Szczecin II I LO Zielona Góra mgr Edyta Legutko-Gogoc
68 F Dariusz Cichoń Rzeszów III Samorządowe LO Stalowa Wola mgr Wiesława Mazurkiewicz
69 F Adam Zalewski Warszawa III XVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa mgr Radosław Konieczny
70 F Marta Solarz Warszawa III V LO Warszawa mgr Agnieszka Matysiak
71 F Wiktoria Kinach Olsztyn II XII LO Olsztyn mgr Irena Romańczuk
72 F Błażej Ulman Sosnowiec I III LO Katowice mgr Olga Bytniewska
73 F Marcin Pijaj Kraków II V LO Kraków mgr Edyta Osuch
74 F Bartosz Frączek Toruń II IV LO Toruń dr
mgr
Inka
Andrzej
Strzyżewska-Pietrucień
Czyżewski
75 F Tomasz Radecki Sosnowiec III II LO Częstochowa mgr Beata Puchalska
76 F Agnieszka Wrona Kraków III I LO Kraków mgr Andrzej Szostek
77 F Natalia Terebun Białystok I LO Siemiatycze mgr Elżbieta Sielicka
78 F Katarzyna Dylewska Toruń II VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak
79 F Michał Mituła Lublin III I LO Lublin mgr Katarzyna Dobek
80 F Jakub Moś Sosnowiec II Uniwersyteckie I LO w AZSO Chorzów mgr Tomasz Fabjański
81 F Anna Myszk Gdańsk III III LO Gdynia mgr Waldemar Kotowski
82 F Martyna Michalik Sosnowiec III II LO Tarnowskie Góry mgr Aleksandra Wtorek
83 F Jakub Grondziowski Sosnowiec III Uniwersyteckie I LO w AZSO Chorzów mgr Tomasz Fabjański
84 F Antoni Martinek Szczecin III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski
85 F Filip Hołdakowski Warszawa II II LO Warszawa mgr
mgr
Michał
Filip
Lis
Basaj
86 F Jakub Kłosek Białystok III II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska
87 F Martyna Wróbel Sosnowiec I II LO Częstochowa mgr Beata Puchalska
88 F Kacper Sobczak Warszawa IV Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe Warszawa mgr inż. Łukasz Podołowski
89 F Paulina Miara Rzeszów II LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr Andrzej Świątek
90 F Maciej Kuliś Białystok II I LO Łomża mgr Jolanta Radgowska
91 F Tomasz Paluchniak Wrocław I XII LO Wrocław mgr Beata Stachowska
92 F Nicola Więcław Sosnowiec III LO Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn mgr Anna Hussar
93 F Jan Jagodziński Warszawa I XIV LO Warszawa dr Agata Markowska
94 F Antoni Trybus Rzeszów III LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr Andrzej Świątek
95 F Kacper Gałązka Wrocław II II LO Wałbrzych mgr Anna Wojtowicz
96 F Katarzyna Domarecka Toruń II Liceum Akademickie w ZS UMK Toruń mgr Anna Zaklikiewicz
97 F Jakub Janosz Sosnowiec II I LO Bielsko-Biała dr Edward Kuśmierski
98 F Paweł Szczęsny Sosnowiec III IV LO w ZS nr 1 Tychy mgr Katarzyna Dacy-Ignatiuk
99 F Jakub Kompanowski Toruń III IV LO Toruń mgr Andrzej Czyżewski
100 F Michał Konieczny Wrocław III II LO Wałbrzych mgr Anna Wojtowicz
101 F Mateusz Pul Białystok I II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska
102 F Michał Kłaput Sosnowiec II LO Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała mgr Marek Wójtowicz
103 F Paweł Dobrzański Rzeszów III LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr Andrzej Świątek
104 F Mateusz Kawałko Warszawa III LXVII LO Warszawa mgr Dorota Zielińska
105 F Illia Smyrnov Toruń III Liceum Akademickie w ZS UMK Toruń mgr Anna Zaklikiewicz
106 F Konrad Janoch Szczecin III I LO Stargard mgr Grażyna Jurczyk
107 F Bartosz Lusiak Toruń III I LO Inowrocław mgr Andrzej Podbielski
108 F Kamil Paradowski Toruń II LO Towarzystwa Salezjańskiego Aleksandrów Kujawski mgr Anna Rogalska
109 F Szymon Pasternak Kielce II LO Pińczów mgr Marzena Prażuch
110 F Krzysztof Stefan Sosnowiec III Uniwersyteckie I LO w AZSO Chorzów mgr Tomasz Fabjański
111 F Stanisław Marczuk Warszawa II II LO Warszawa mgr
mgr
Michał
Filip
Lis
Basaj
112 F Bartłomiej Rupeć Sosnowiec II Uniwersyteckie I LO w AZSO Chorzów mgr Tomasz Fabjański
113 F Maksymilian Szymanowski Warszawa II II LO Warszawa mgr
mgr
Michał
Filip
Lis
Basaj
114 F Michał Kruszek Wrocław III XII LO Wrocław mgr Magdalena Parys-Wasylkiewicz
115 F Oskar Spalony Szczecin II II LO Szczecin mgr Bożena Senkowska
116 F Jan Ratić Poznań III I LO Poznań mgr Wojciech Wiecki
117 F Piotr Grosek Wrocław II III LO Wrocław mgr Marta Helt
118 F Damian Szuster Wrocław II I LO Oleśnica mgr Izabela Przyłęcka
119 F Jakub Bednarski Toruń III I LO Inowrocław mgr Andrzej Podbielski

Wyniki konkursu terenowego (wg liczby zdobytych punktów)

Miejsce Numer grupy Uczniowie
1 33 Szymon Mol, Michał Konieczny
2 38 Wojciech Haska, Jakub Kołosiński, Filip Hołdakowski
3 5 Tomasz Mateuszek, Tomasz Radecki, Nicola Więcław
4 14 Stanisław Karpiński, Hubert Chaszczewski, Kajetan Rożej
5 23 Martyna Michalik, Maciej Słomka, Jakub Szeligowski
6 3 Magdalena Wargocka, Katarzyna Dylewska, Kacper Chruśliński
7 36 Michał Mitula, Jakub Bednarski, Filip Wieczorek
8 40 Filip Bukowski, Paweł Szczęsny, Martyna Wróbel
9 32 Mateusz Pul, Dawid Wica, Jakub Byczek
10 7 Karol Bartnicki, Igor Trujnara, Konrad Wróbel
11 29 Dariusz Cichoń, Magdalena Bajer
12 10 Szymon Roszkowski, Bartosz Lusiak, Magdalena Bojarska
13 26 Wiktoria Kinach, Jakub Wielgus, Jakub Sudolski
14 8 Jakub Grondziowski, Wojciech Pawłowski, Mateusz Nadstoga
15 39 Agnieszka Wrona, Adam Tyszko, Mateusz Krzyziński
16 13 Jakub Czuba, Krzysztof Stefan, Piotr Zatwarnicki
17 35 Anna Myszk, Piotr Kubiszewski, Jakub Janosz
18 21 Antoni Martinek, Karolina Kozina, Adam Zalewski
19 18 Stanisław Kołodziejski, Mateusz Kawałko, Maciej Maj
20 2 Filip Gruszczyński, Maksymilian Szymanowski, Tomasz Paluchniak
21 27 Krzysztof Kiśluk, Radosław Fedak, Hubert Czoch
22 25 Rafał Wierciński, Mateusz Olszewski, Kamil Paradowski
23 34 Dominik Stempień, Sebastian Taraszkiewicz, Mateusz Kocot
24 4 Michał Kuźniewski, Tomasz Koc, Michał Kruszek
25 9 Adam Gonet, Antoni Trybus, Oskar Spalony
26 22 Michał Żelasko, Maciej Fiedoruk, Stanisław Marczuk
27 37 Paweł Białas, Marek Zastąpiło, Marta Solarz
28 19 Adam Strugała, Łukasz Drabek, Zachariasz Kowalski
29 16 Jacek Belczewski, Jakub Kompanowski, Marcin Weremczuk
30 11 Maciej Kuliś, Katarzyna Kaczak, Kacper Sobczak
31 24 Szymon Król, Tomasz Budner, Illia Smyrnov
32 12 Aleksandra Kaliszuk, Michał Kłaput, Filip Mateńko
33 1 Natalia Terebun, Mateusz Piotrowicz, Piotr Grosek
34 20 Bartłomiej Rupeć, Katarzyna Domarecka, Damian Szuster
35 17 Błażej Makowski, Paweł Dobrzański, Konrad Janoch
36 30 Szymon Pasternak, Justyna Ciesielska, Kacper Gałązka
37 31 Patryk Mitka, Jan Ratić, Jan Jagodziński
38 6 Daniel Świetlicki, Błażej Ulman, Marcel Zdybel
39 15 Jakub Kłosek, Paulina Miara, Jakub Moś
40 28 Marcin Pijaj, Łukasz Biesiadecki, Bartosz Frączek