Miejscowość — Szkoła | Olimpijczyk | |||||
Lp. | Nauczyciel | nr OG | Uczeń | Klasa | Tytuł | |
Andrychów — Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | ||||||
1 | Michalec Wanda | 6 | Talar Jadwiga | III | F | |
2 | Michalec Wanda | 15 | Wójcik Dariusz | II | F | |
3 | Michalec Wanda | 16 | Wójcik Dariusz | III | L-I | |
4 | Płonka Jadwiga | 35 | Rohulko Kornelia | I | F | |
5 | Płonka Jadwiga | 35 | Pytlewski Karol | III | F | |
6 | Płonka Jadwiga | 37 | Błasiak Justyna | II | F | |
Bobowa — Liceum Ogólnokształcące | ||||||
7 | Rak Tadeusz | 9 | Szczepanek Stanisław | III | F | |
Bochnia — I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego | ||||||
8 | Kanaszkiewicz-Kowalska Elżbieta |
17 | Firszt Dariusz | III | F | |
9 | Kanaszkiewicz-Kowalska Elżbieta |
18 | Firszt Dariusz | IV | L-IV | |
10 | Michałowska Elżbieta | 36 | Barnaś Maciej | II | F | |
11 | Strugała Bogusława | 37 | Grabowski Jan | III | F | |
12 | Michałowska Elżbieta | 40 | Florek Jakub | III | F | |
Brzesko — Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ||||||
13 | Litwora Józefa | 23 | Kornaś Igor | III | F | |
Brzozów — I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego | ||||||
14 | Jarema Małgorzata | 32 | Deręgowska Aleksandra | III | F | |
Śnieżek Danuta | ||||||
Chrzanów — I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | ||||||
15 | Palka Barbara | 12 | Babecki Jarosław | IV | L-II | |
16 | Stachura Maria | 25 | Woszczyna Marek | III | F | |
Chrzanów — II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | ||||||
17 | Michalska Violetta | 22 | Dela Magdalena | III | F | |
18 | Michalska Violetta | 23 | Dela Magdalena | IV | F | |
19 | Dusza Irena | 29 | Karnasiewicz Tomasz | IV | F | |
Dębica — I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły | ||||||
20 | Czerny Zdzisław | 6 | Kuczek Mariusz | IV | F | |
21 | Kozioł Tomasz | 18 | Ciołkosz Mirosława | III | F | |
22 | Kozioł Tomasz | 19 | Materna Marcin | III | F | |
23 | Kłok Stanisław | 19 | Kozioł Waldemar | IV | F | |
24 | Kłok Stanisław | 21 | Passowicz Liliana | III | F | |
25 | Kozioł Tomasz | 21 | Chudzik Marek | IV | F | |
26 | Kozioł Tomasz | 22 | Fidziński Szymon | I | F | |
27 | Kozioł Tomasz | 23 | Fidziński Szymon | II | L-V | |
28 | Kozioł Tomasz | 24 | Fidziński Szymon | III | L-II | |
29 | Kozioł Tomasz | 25 | Fidziński Szymon | IV | L-I | |
30 | Kozioł Tomasz | 25 | Ćwiok Tomasz | I | F | |
31 | Kozioł Tomasz | 26 | Ćwiok Tomasz | II | F | |
32 | Kozioł Tomasz | 27 | Ćwiok Tomasz | III | F | |
33 | Kozioł Tomasz | 28 | Ćwiok Tomasz | IV | F | |
34 | Kozioł Tomasz | 31 | Bacher Stanisław | II | F | |
35 | Kozioł Tomasz | 33 | Chmiel Mateusz | III | F | |
36 | Kozioł Tomasz | 34 | Sypel Mariusz | III | F | |
37 | Malinowska Agnieszka | 35 | Szczupak Klaudia | II | L (VI) | |
38 | Kozioł Tomasz | 36 | Tomasiewicz Jakub | I | F | |
39 | Kozioł Tomasz | 36 | Trólka Michał | II | F | |
40 | Kozioł Tomasz | 37 | Tomasiewicz Jakub | II | L (XXI) | |
41 | Kozioł Tomasz | 37 | Bańdur Paulina | III | F | |
42 | Kozioł Tomasz | 38 | Tomasiewicz Jakub | III | F | |
43 | Kozioł Tomasz | 40 | Socha Joanna | II | F | |
44 | Kozioł Tomasz | 40 | Mikuła Michał | I | F | |
Gorlice — I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera | ||||||
45 | Deda Sławomir | 33 | Galiszewski Jacek | II | F | |
46 | Deda Sławomir | 34 | Galiszewski Jacek | III | F | |
Jarosław — I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ||||||
47 | Krogulecka Zofia | 1 | Machnik Marek | III | F | |
48 | Krogulecka Zofia | 2 | Szydło Roland | IV | F | |
49 | Krogulecka Zofia | 4 | Karpińska Lucyna | IV | L-IV | |
50 | Kobierzyńska Zuzanna | 20 | Sobala Agnieszka | IV | F | |
51 | Fedan Roman | 24 | Witek Sebastian | III | F | |
Jarosław — Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego | ||||||
52 | Janusz Anna | 35 | Żaczek Mateusz | I | F | |
53 | Janusz Anna | 36 | Żaczek Mateusz | II | F | |
54 | Janusz Anna | 37 | Żaczek Mateusz | III | F | |
55 | Janusz Anna | 37 | Kowal Wojciech | III | F | |
Jasło — I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego | ||||||
56 | Stańczak Anna | 19 | Klimek Paweł | III | F | |
57 | Stańczak Anna | 20 | Klimek Paweł | IV | L-III | |
58 | Stańczak Anna | 20 | Kwaśny Katarzyna | IV | F | |
59 | Wdowiak Krystyna | 21 | Wickel Krzysztof | IV | F | |
60 | Stańczak Anna | 25 | Glanc Joanna | IV | F | |
61 | Stańczak Anna | 26 | Niezgoda Dawid | III | L-IV | |
62 | Stańczak Anna | 27 | Dubiel Roman | III | F | |
63 | Styczyński Sebastian | 35 | Antas Mateusz | II | F | |
64 | Styczyński Sebastian | 37 | Pacocha Piotr | III | L (XXII) | |
Kęty — Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego | ||||||
65 | Królicki Marian | 2 | Dudek Krzysztof | II | F | |
66 | Królicki Marian | 3 | Dudek Krzysztof | III | F | |
67 | Królicki Marian | 4 | Dudek Krzysztof | IV | L-III | |
68 | Mizera Bogusława | 23 | Hałat Paweł | III | F | |
69 | Mizera Bogusława | 24 | Hałat Paweł | IV | F | |
70 | Nycz Bożena | 27 | Duraj Wojciech | III | F | |
71 | Nycz Bożena | 30 | Gawlik Marta | IV | F | |
72 | Nycz Bożena | 38 | Badowski Michał | III | F | |
73 | Nycz Bożena | 38 | Walusiak Paweł | III | F | |
74 | Nycz Bożena | 39 | Potempa Rafał | III | F | |
Kolbuszowa — Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara | ||||||
75 | Zdeb Genowefa | 19 | Zielińska Agnieszka | III | F | |
76 | Zdeb Genowefa | 21 | Grabiec ( K). Marcin | IV | F | |
Kraków — I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego | ||||||
77 | Nowecka Anna | 2 | Zechenter Elżbieta | III | F | |
78 | Woźniczka Zdzisław | 17 | Duda Gustaw | IV | F | |
79 | Woźniczka Zdzisław | 18 | Kowalczyk Jan | IV | F | |
80 | Woźniczka Zdzisław | 18 | Kessler Daniel | IV | F | |
81 | Pajdosz Zofia | 20 | Szablowska Aneta | IV | F | |
82 | Pajdosz Zofia | 21 | Łodziński Marek | IV | L-IV | |
83 | Szostek Andrzej | 24 | Hajto Tomasz | III | L-IV | |
84 | Szostek Andrzej | 27 | Hulicki Stefan | IV | F | |
85 | Szostek Andrzej | 29 | Taczanowski Jakub | IV | F | |
86 | Szostek Andrzej | 33 | Dymek Jakub | III | F | |
87 | Szostek Andrzej | 34 | Czerski Maciej | III | F | |
88 | Szostek Andrzej | 35 | Furdyna Arkadiusz | II | F | |
89 | Szostek Andrzej | 35 | Gutkowski Adam | II | F | |
90 | Szostek Andrzej | 36 | Furdyna Arkadiusz | III | L (XVIII) | |
91 | Szostek Andrzej | 37 | Bokwa Krzysztof | III | L (IX) | |
92 | Szostek Andrzej | 37 | Kaganek Jacek | II | F | |
93 | Szostek Andrzej | 37 | Kowanetz Anna | II | F | |
94 | Szostek Andrzej | 38 | Kowanetz Anna | III | F | |
Kraków — II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego | ||||||
95 | Ziętara Barbara | 7 | Lichy Maciej | III | F | |
96 | Ziętara Barbara | 8 | Beim Janusz | III | F | |
97 | Ziętara Barbara | 9 | Beim Janusz | IV | F | |
98 | Ziętara Barbara | 10 | Klimek Radosław | IV | F | |
99 | Lupa Leszek | 33 | Kołodziejczyk Joanna | III | F | |
100 | Wojtasik Eliza | 37 | Polak Wojciech | II | F | |
101 | Wojtasik Eliza | 40 | Węgrzynowicz Jakub | II | L (XXIII) | |
102 | Batorska Urszula | 40 | Krasny Michał | III | F | |
Kraków — III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego | ||||||
103 | Kotyza Maria | 2 | Pawlak Grzegorz | III | L-VI | |
Kraków — IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | ||||||
104 | Szymowska Irena | 2 | Pawlik Mieczysław | IV | F | |
105 | Szymowska Irena | 2 | Rysiewicz Ewa | IV | F | |
106 | Szymowska Irena | 3 | Góra Elżbieta | IV | F | |
107 | Szymowska Irena | 8 | Zioło Zofia | III | L-V | |
108 | Szymowska Irena | 9 | Kurowska Anna | IV | F | |
Kraków — V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | ||||||
109 | Wolff-Zdzienicka Elżbieta |
31 | Słoczyński Tymon | III | F | |
Maciuk Artur | ||||||
110 | Osuch Edyta | 33 | Bystranowski Piotr | II | F | |
111 | Osuch Edyta | 33 | Bączek Sebastian | III | F | |
112 | Osuch Edyta | 34 | Płonka Agnieszka | III | F | |
113 | Słowiak Paweł | 36 | Kaczmarczyk Wojciech | I | L (II) | |
114 | Słowiak Paweł | 37 | Kaczmarczyk Wojciech | II | L (III) | |
115 | Osuch Edyta | 37 | Pyzik Sławomir | III | F | |
116 | Słowiak Paweł | 38 | Kaczmarczyk Wojciech | III | L (I) | |
117 | Osuch Edyta | 38 | Wolak Jakub | II | L (XII) | |
118 | Osuch Edyta | 38 | Bochenek Kamil | II | F | |
119 | Osuch Edyta | 39 | Wolak Jakub | III | L (VI) | |
120 | Słowiak Paweł | 39 | Włodek Kamil | II | F | |
121 | Osuch Edyta | 40 | Tekielak Jakub | II | F | |
Kraków — VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | ||||||
122 | Piasecka Janina | 5 | Wojciechowski Ireneusz | III | F | |
123 | Zając Bronisława | 5 | Ciszek Janusz | IV | F | |
124 | Piasecka Janina | 6 | Kośmider Mirosław | IV | F | |
125 | Zając Bronisława | 15 | Barszczewska Agata | IV | F | |
Kraków — VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej | ||||||
126 | Gawlik Barbara | 5 | Wyżga Bartłomiej | IV | L-I | |
127 | Gawlik Barbara | 5 | Olszewska Anna | IV | F | |
128 | Bąk Dorota | 38 | Konstantinovski Puntos Cyryl | II | F | |
Kraków — X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | ||||||
129 | Wojnicz Bogumiła | 9 | Lechowicz Grzegorz | II | F | |
130 | Desperak Jerzy | 22 | Micek Grzegorz | III | F | |
131 | Desperak Jerzy | 23 | Micek Grzegorz | IV | F | |
Kraków — XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ||||||
132 | Szmigel Maria K. | 1 | Balon Jarosław | III | F | |
133 | Szmigel Maria K. | 3 | Tyszka Mikołaj | III | L-VI | |
134 | Szmigel Maria K. | 4 | Król Krzysztof | IV | F | |
135 | Pydzińska Maria | 5 | Stanaszek Mariusz | III | F | |
136 | Szmigel Maria K. | 6 | Krucińska Beata | IV | L-II | |
137 | Szmigel Maria K. | 7 | Bugańska Halina | III | L-IV | |
138 | Szmigel Maria K. | 10 | Jakubek Barbara | III | F | |
139 | Szmigel Maria K. | 11 | Włodarczyk Marta | III | F | |
140 | Szmigel Maria K. | 12 | Zimnal Ziemowit | III | F | |
141 | Szmigel Maria K. | 15 | Bokwa Anita | IV | F | |
142 | Podkówka Wojciech | 21 | Sadowski Piotr | IV | L-IV | |
143 | Podkówka Wojciech | 27 | Chaberko Tomasz | II | L-VI | |
144 | Podkówka Wojciech | 28 | Chaberko Tomasz | III | L-V | |
Kraków — XIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ||||||
145 | Ogrodnik Halina | 4 | Mularczyk Andrzej | IV | F | |
146 | Piskorz Adolfina | 5 | Hady Andrzej | IV | F | |
147 | Ogrodnik Halina | 6 | Gutek Tomasz | IV | F | |
148 | Ogrodnik Halina | 15 | Maciejowski Wojciech | IV | F | |
149 | Szopa Jerzy | 18 | Haydukiewicz Lech | IV | L-II | |
Kraków — XV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | ||||||
150 | Łatkiewicz Mirosława | 7 | Jamrozik Krzysztof | IV | L-IV | |
151 | Łatkiewicz Mirosława | 10 | Pacholarz Piotr | III | F | |
152 | Łatkiewicz Mirosława | 11 | Pacholarz Piotr | IV | L-II | |
Kraków — XVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | ||||||
153 | Ogorzały Jerzy | 1 | Marszowski Marek | III | F | |
154 | Ogorzały Jerzy | 2 | Marszowski Marek | IV | F | |
155 | Nowak Maria | 14 | Tuczyński Arkadiusz | IV | F | |
Kraków — XVII Liceum Ogólnokształcące im. Młodej Polski | ||||||
156 | Wozowicz Helena | 23 | Kurzydło Krzysztof | IV | F | |
Kraków — Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Stanisława Konarskiego | ||||||
157 | Haydukiewicz Lech | 30 | Garstka Stanisław | IV | F | |
Kraków — Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące | ||||||
158 | Rutz Barbara | 37 | Kobylec Szymon | II | F | |
159 | Rutz Barbara | 38 | Kobylec Szymon | III | F | |
Kraków — V Prywatne Liceum Ogólnokształcące | ||||||
160 | Szostek Andrzej | 40 | Krawczyk Oskar | II | F | |
Gibska Anna | ||||||
Krosno — I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ||||||
161 | Bogaczewicz Krystyna | 2 | Rakoczy Grzegorz | IV | F | |
162 | Bogaczewicz Krystyna | 3 | Warska Magdalena | IV | F | |
163 | Bogaczewicz-Szukiel Krystyna |
11 | Walter-Croneck Adam | III | F | |
164 | Gorczyca Maria | 19 | Jakieła Bogdan | III | F | |
165 | Gorczyca Maria | 20 | Pietryka Łukasz | II | L-V | |
166 | Gorczyca Maria | 21 | Pietryka Łukasz | III | F | |
167 | Gorczyca Maria | 21 | Lenkiewicz Jakub | III | F | |
168 | Gorczyca Maria | 23 | Pitrus Elżbieta | II | F | |
169 | Gorczyca Maria | 24 | Janusz Artur | III | L-V | |
170 | Gorczyca Maria | 24 | Pitrus Elżbieta | III | F | |
171 | Gorczyca Maria | 25 | Janusz Artur | IV | L-I | |
172 | Gorczyca Maria | 25 | Pitrus Elżbieta | IV | L-III | |
173 | Janocha Krystyna | 28 | Szmyd Jakub | III | L-II | |
174 | Janocha Krystyna | 29 | Szmyd Jakub | IV | F | |
175 | Janocha Krystyna | 32 | Farajewicz Milena | III | F | |
176 | Podyma Małgorzata | 33 | Malinowski Artur | III | F | |
177 | Podyma Małgorzata | 34 | Gierlach Bartosz | I | L – II | |
178 | Podyma Małgorzata | 35 | Gierlach Bartosz | II | L (IV) | |
179 | Podyma Małgorzata | 36 | Gierlach Bartosz | III | L (I) | |
180 | Podyma Małgorzata | 36 | Janusz Paulina | I | F | |
181 | Podyma Małgorzata | 36 | Klimek Urszula | III | F | |
182 | Podyma Małgorzata | 37 | Janusz Paulina | II | F | |
183 | Janocha Krystyna | 37 | Turowska Weronika | I | F | |
184 | Podyma Małgorzata | 38 | Janusz Paulina | III | L (VIII) | |
185 | Podyma Małgorzata | 38 | Wołowik Piotr | II | F | |
186 | Podyma Małgorzata | 39 | Kolanko Bartłomiej | III | L (III) | |
187 | Podyma Małgorzata | 39 | Krysa Krzysztof | I | F | |
188 | Janocha Krystyna | 39 | Turowska Weronika | III | F | |
189 | Podyma Małgorzata | 39 | Giliavas Jakub | II | F | |
190 | Podyma Małgorzata | 39 | Maciejczyk Maciej | II | F | |
191 | Podyma Małgorzata | 39 | Mendrala Łukasz | II | F | |
192 | Podyma Małgorzata | 40 | Krysa Krzysztof | II | F | |
Krosno — III Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego | ||||||
193 | Mróz Dorota | 24 | Skwara Tomasz | IV | F | |
194 | Mróz Dorota | 32 | Jarzyna Michał | II | F | |
195 | Delimat Artur | 38 | Jurek Krzysztof | II | F | |
196 | Delimat Artur | 39 | Jurek Krzysztof | III | F | |
Krościenko n.Dunajcem — Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego | ||||||
197 | Kozioł Anna | 10 | Siedlarczyk Bogusław | III | F | |
198 | Kozioł Anna | 15 | Ślusarczyk Dariusz | IV | F | |
199 | Kozioł Anna | 18 | Nowak ( K.) Piotr | IV | F | |
200 | Kozioł Anna | 20 | Wajda Dominik | III | F | |
201 | Kozioł Anna | 24 | Regiec Marek | IV | F | |
Krzeszowice — Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | ||||||
202 | Wołodko Ireneusz | 27 | Komusiński Szymon | IV | L-II | |
Lesko — Liceum Ogólnokształcące im. gen Władysława Andersa | ||||||
203 | Bartnik Danuta | 19 | Kij Maciej | III | F | |
204 | Wermińska Katarzyna | 25 | Lelek Paulina | IV | F | |
Leżajsk — Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego | ||||||
205 | Karasińska Krystyna | 21 | Zbiega Roman | IV | F | |
206 | Świeżawska-Grzywna Alicja |
24 | Kwiecińska Katarzyna | III | L-II | |
207 | Świeżawska-Grzywna Alicja |
26 | Fusiek Magdalena | III | F | |
208 | Świeżawska-Grzywna Alicja |
27 | Fusiek Magdalena | IV | L-VIII | |
209 | Karasińska Krystyna | 27 | Błasiak Karolina | III | F | |
210 | Karasińska Krystyna | 32 | Pawul Piotr | II | F | |
211 | Karasińska Krystyna | 33 | Pawul Piotr | III | L-V | |
Limanowa — II Liceum Ogólnokształcące im. Legionów Józefa Piłsudskiego | ||||||
212 | Stanik Krystyna | 22 | Stach Michał | III | F | |
Lubaczów — Liceum Ogólnokształcące | ||||||
213 | Butyńska Krystyna | 14 | Tworek Andrzej | IV | F | |
Łańcut — I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza | ||||||
214 | Bednarczyk Klara | 3 | Lizak Tadeusz | IV | F | |
215 | Bednarczyk Klara | 8 | Wojtyna Marek | IV | F | |
216 | Bednarczyk Klara | 15 | Borcz Andrzej | III | F | |
217 | Szura Robert | 29 | Kwolek Przemysław | III | F | |
218 | Szura Robert | 30 | Kwolek Przemysław | IV | F | |
219 | Gim. nr. 1 (I LO) | Szura Robert | 30 | Trojnar Maciej | III gim. | F |
220 | Jóźwiakowska Edyta | 32 | Krzywonos Paweł | II | F | |
Szura Robert | ||||||
221 | Jóźwiakowska Edyta | 33 | Krzywonos Paweł | III | F | |
Szura Robert | ||||||
Miechów — Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | ||||||
222 | Śliwoń Emilia | 14 | Barwiński Marek | III | F | |
Mielec — I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego | ||||||
223 | Wołcyrz Barbara | 3 | Stachowicz Marian | IV | F | |
224 | Wołcyrz Barbara | 6 | Krawczyk Grzegorz | IV | F | |
Mielec — II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ||||||
225 | Małek Czesław | 29 | Drozd Karol | IV | F | |
226 | Piękoś Anna | 32 | Załucki Łukasz | II | F | |
227 | Piękoś Anna | 33 | Załucki Łukasz | III | F | |
Myślenice — I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | ||||||
228 | Bidziński Henryk | 1 | Fedirko Janusz | IV | F | |
Leśniak H. | ||||||
229 | Herma Emilia | 16 | Faracik Robert | II | L-IV | |
230 | Herma Emilia | 17 | Ulman Bartosz | IV | L-V | |
Nisko — Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego | ||||||
231 | Niećko Paweł | 18 | Kuliś Sławomir | IV | L-IV | |
Nowy Sącz — II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | ||||||
232 | Borkowska Beata | 39 | Dziubacki Dariusz | II | F | |
233 | Borkowska Beata | 40 | Dziubacki Dariusz | III | L (XIX) | |
234 | Zbieg Robert | 40 | Majerski Bartłomiej | II | F | |
Nowy Targ — I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego | ||||||
235 | Domałacna-Teper Wanda | 8 | Węgrzyniak Henryk | III | L-III | |
236 | Domałacna-Teper Wanda | 9 | Węgrzyniak Henryk | IV | L-V | |
237 | Domałacna-Teper Wanda | 18 | Węgrzyniak Wojciech | IV | F | |
Olkusz — I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego | ||||||
238 | Walusiak Jadwiga | 17 | Skawiński Marek | III | L-V | |
Olkusz — II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej | ||||||
239 | Bugajska Krystyna | 23 | Kaleciński Miłosz | IV | L-I | |
Oświęcim — I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego | ||||||
240 | Żyłka Teresa | 12 | Brojek Dariusz | IV | L-III | |
241 | Żyłka Teresa | 12 | Feć Mirosław | IV | L-IV | |
242 | Żyłka Teresa | 12 | Szczerbowski Zbigniew | IV | F | |
243 | Żyłka Teresa | 15 | Kosowski Ryszard | III | L-V | |
244 | Żyłka Teresa | 17 | Guzik Robert | IV | L-I | |
245 | Żyłka Teresa | 20 | Jarosz Piotr | IV | F | |
246 | Majkut Jerzy | 38 | Wyskwar Jakub | II | F | |
247 | Majkut Jerzy | 39 | Wyskwar Jakub | III | F | |
Przemyśl — I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego | ||||||
248 | Jóźwik Ryszard | 1 | Ziaja Wiesław | IV | F | |
249 | Jóźwik Ryszard | 6 | Broda Krzysztof | III | L-II | |
250 | Jóźwik Ryszard | 7 | Ganczarski Lesław | IV | F | |
251 | Błachut Zofia | 17 | Inglot Grzegorz | IV | F | |
252 | Jóźwik Ryszard | 29 | Kopciewicz Marek | IV | F | |
Przemyśl — Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Mariana Szaszkewicza | ||||||
253 | Saładiak Andrzej | 28 | Pipka Piotr | IV | L-VI | |
Przeworsk — Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły | ||||||
254 | Wojtas Genowefa | 10 | Rogalski Maciej | II | F | |
255 | Wojtas Genowefa | 11 | Konieczny Robert | IV | F | |
256 | Wojtas Genowefa | 13 | Grabiec (P.) Marcin | III | F | |
257 | Wojtas Genowefa | 14 | Grabiec (P.) Marcin | IV | L-VI | |
258 | Wojtas Genowefa | 17 | Lechowicz Maciej | II | F | |
259 | Wojtas Genowefa | 18 | Jucha Piotr | I | L-VI | |
260 | Wojtas Genowefa | 18 | Lechowicz Maciej | III | F | |
261 | Wojtas Genowefa | 19 | Drabik Grzegorz | IV | F | |
262 | Wojtas Genowefa | 19 | Lechowicz Maciej | IV | F | |
263 | Wojtas Genowefa | 19 | Jucha Piotr | II | F | |
264 | Wojtas Genowefa | 20 | Rówiński Piotr | II | L-IV | |
265 | Wojtas Genowefa | 20 | Jucha Piotr | III | F | |
266 | Wojtas Genowefa | 22 | Słysz Agnieszka | II | F | |
267 | Wojtas Genowefa | 23 | Dzimira Bogdan | III | F | |
268 | Wojtas Genowefa | 24 | Dzimira Bogdan | IV | F | |
269 | Wojtas Genowefa | 29 | Ścisłowicz Barbara | III | F | |
270 | Wojtas Genowefa | 30 | Ścisłowicz Barbara | IV | L-V | |
Rabka — I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera | ||||||
271 | Kurzeja Ignacy | 11 | Dzyr Rafał | IV | F | |
272 | Kurzeja Ignacy | 11 | Zając Andrzej | IV | F | |
Rudnik n.Sanem — Liceum Ogólnokształcące | ||||||
273 | Męciński Edward | 5 | Tutka Piotr | II | F | |
274 | Męciński Edward | 9 | Kruk Bogusław | IV | F | |
Rymanów — Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego | ||||||
275 | Silarska Maria | 12 | Krukar Wojciech | III | F | |
276 | Silarska Maria | 13 | Krukar Wojciech | IV | F | |
Rzeszów — I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego | ||||||
277 | Ruszała Renata | 8 | Plis Jacek | II | F | |
278 | Ruszała Renata | 9 | Plis Jacek | III | L-IV | |
279 | Kozubal Aleksandra | 20 | Kozubek Cezary | III | F | |
280 | Ruszała Renata | 22 | Huculak Maciej | IV | F | |
281 | Gergont Bernadetta | 34 | Ziemniak Grzegorz | II | F | |
282 | Gergont Bernadetta | 35 | Ziemniak Grzegorz | III | F | |
Rzeszów — II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli | ||||||
283 | Stania Krystyna | 7 | Skwarko Wiesław | IV | L-III | |
284 | Winsch Marta | 10 | Kochanowicz Leszek | IV | F | |
285 | Łuszczki Waleria | 15 | Rudolf Liliana | III | F | |
286 | Łuszczki Waleria | 16 | Musz Mariusz | II | F | |
287 | Łuszczki Waleria | 16 | Rudolf Liliana | IV | F | |
288 | Szura Robert | 18 | Musz Mariusz | IV | F | |
289 | Szura Robert | 22 | Bartczak Roman | II | L-VI | |
290 | Szura Robert | 23 | Bartczak Roman | III | F | |
291 | Szura Robert | 23 | Panek Piotr | IV | F | |
292 | Baran Agnieszka | 34 | Szczęch Marcin | III | F | |
Rzeszów — III Liceum Ogólnokształcące im.Cypriana Kamila Norwida | ||||||
293 | Król Andrzej | 38 | Groszek Jakub | II | L (XXIII) | |
294 | Król Andrzej | 39 | Korbecka Monika | III | F | |
Rzeszów — IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ||||||
295 | Gałuszka Henryka | 1 | Lonc Zbigniew | II | L-III | |
296 | Gałuszka Henryka | 7 | Deręgowski Zbigniew | IV | F | |
297 | Gałuszka Henryka | 11 | Forystek Józef | IV | F | |
298 | Gałuszka Henryka | 14 | Szajnar Jacek | II | F | |
299 | Gałuszka Henryka | 15 | Szajnar Jacek | III | L-IV | |
300 | Gałuszka Henryka | 16 | Pożarycki Adam | III | F | |
301 | Gałuszka Henryka | 17 | Stec Artur | IV | F | |
302 | Gałuszka Henryka | 17 | Rzepka Sławomir | IV | F | |
303 | Gałuszka Henryka | 18 | Gałuszka Tomasz | IV | F | |
304 | Gałuszka Henryka | 25 | Kowalski Przemysław | IV | F | |
305 | Gałuszka Henryka | 28 | Oćwieja Iwona | III | L-II | |
306 | Gałuszka Henryka | 29 | Oćwieja Iwona | IV | F | |
Oćwieja Maria | ||||||
307 | Gębica Renata | 31 | Bosek Dominika | II | L-VI | |
308 | Gębica Renata | 33 | Kłoda Mateusz | II | L-IV | |
309 | Gębica Renata | 34 | Kłoda Mateusz | III | F | |
Rzeszów — Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek | ||||||
310 | Szura Robert | 26 | Kaszowska Justyna | I | F | |
311 | Szura Robert | 26 | Gargasz Krzysztof | II | F | |
312 | Lizak Tadeusz | 27 | Kaszowska Justyna | II | L-V | |
313 | Lizak Tadeusz | 27 | Gargasz Krzysztof | III | F | |
314 | Lizak Tadeusz | 28 | Kaszowska Justyna | III | F | |
315 | Szura Robert | 31 | Trojnar Maciej | I | L-V | |
Oćwieja Maria | ||||||
316 | Oćwieja Maria | 32 | Trojnar Maciej | II | L-IV | |
317 | Szura Robert | 33 | Trojnar Maciej | III | L-IV | |
318 | Świątek Andrzej | 34 | Borkowski ( Rz.) Krzysztof | III | L – V | |
319 | Świątek Andrzej | 35 | Różycki Sebastian | II | F | |
320 | Świątek Andrzej | 36 | Różycki Sebastian | III | F | |
321 | Świątek Andrzej | 37 | Żurad Kacper | I | F | |
322 | Świątek Andrzej | 38 | Żurad Kacper | II | L (X) | |
323 | Świątek Andrzej | 39 | Kubiszyn Radosław | II | F | |
324 | Świątek Andrzej | 39 | Żurad Kacper | III | F | |
325 | Świątek Andrzej | 39 | Bartman Natalia | II | F | |
326 | Świątek Andrzej | 40 | Basiaga Sebastian | II | F | |
Sanok — I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | ||||||
327 | Brodzicki Roman | 9 | Golowska Dorota | IV | F | |
328 | Brodzicki Roman | 17 | Szałankiewicz Daniel | IV | L-VI | |
329 | Demkowska Anna | 20 | Pacyna Ireneusz | III | F | |
330 | Demczak Grzegorz | 21 | Jaślar Joanna | IV | F | |
331 | Demkowska Anna | 21 | Pacyna Ireneusz | IV | F | |
Stalowa Wola — Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | ||||||
332 | Czerska Elżbieta | 8 | Krakowska Alina | III | F | |
333 | Biłogras Jolanta | 25 | Góreczny Tomasz | III | F | |
334 | Biłogras Jolanta | 25 | Matuła Magdalena | IV | F | |
335 | Biłogras Jolanta | 27 | Gnat Anna | IV | F | |
336 | Biłogras Jolanta | 31 | Świdziński Paweł | II | F | |
337 | Biłogras Jolanta | 32 | Wroński Mateusz | I | F | |
338 | Biłogras Jolanta | 33 | Góreczny Sylwester | III | F | |
339 | Biłogras Jolanta | 36 | Górski Wojciech | III | F | |
340 | Biłogras Jolanta | 36 | Kata Ernest | I | F | |
341 | Gazda Beata | 37 | Drygaś Aleksandra | III | F | |
342 | Biłogras Jolanta | 38 | Kata Ernest | II | F | |
343 | Biłogras Jolanta | 38 | Węgliński Damian | II | F | |
344 | Biłogras Jolanta | 39 | Węgliński Damian | III | L (XVII) | |
345 | Gazda Beata | 40 | Partyka Michał | II | F | |
Stalowa Wola — Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ||||||
346 | Mazurkiewicz Wiesława | 40 | Zając Michał | I | F | |
Sucha Beskidzka — Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | ||||||
347 | Stanaszek (Suwaj) Małgorzata |
25 | Działek Jarosław | IV | L-I | |
348 | Stanaszek Małgorzata | 36 | Wójciga Katarzyna | III | F | |
Tarnobrzeg — I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego | ||||||
349 | Żak Urszula | 38 | Majkut Wojciech | I | F | |
350 | Żak Urszula | 39 | Majkut Wojciech | II | L (IV) | |
Tarnów — I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego | ||||||
351 | Węgrzynek Janusz | 4 | Gutowski Jacek | IV | L-II | |
352 | Machnik Halina | 4 | Głomb Krzysztof | III | F | |
353 | Machnik Halina | 5 | Głomb Krzysztof | IV | F | |
354 | Węgrzynek Janusz | 10 | Knapik Wojciech | IV | L-III | |
355 | Węgrzynek Janusz | 18 | Bielowicki Grzegorz | IV | L-III | |
356 | Węgrzynek Janusz | 18 | Bernady Krzysztof | IV | L-III | |
357 | Węgrzynek Janusz | 32 | Olko Damian | II | L-III | |
358 | Bartosik Rozalia | 37 | Siwek Piotr | I | L (XVII) | |
359 | Bartosik Rozalia | 38 | Siwek Piotr | II | L (III) | |
360 | Bartosik Rozalia | 39 | Siwek Piotr | III | L (I) | |
361 | Bartosik Rozalia | 40 | Gurgul Sara | III | F | |
Tarnów — II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego | ||||||
362 | Markowski Mariusz | 19 | Wilk Łukasz | III | F | |
363 | Markowski Mariusz | 20 | Wilk Łukasz | IV | L-III | |
364 | Markowski Mariusz | 25 | Bojan Antoni | III | F | |
365 | Kostecka Monika | 35 | Kryczka Bartłomiej | III | F | |
Tarnów — III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | ||||||
366 | Łabuz Marzanna | 29 | Markowska Maria | III | F | |
367 | Łabuz Marzanna | 30 | Markowska Maria | IV | L-V | |
368 | Woziwoda Magdalena | 31 | Włodek Tomasz | III | F | |
369 | Łabuz Marzanna | 31 | Węgrzynek Maciej | III | F | |
370 | Łabuz Marzanna | 31 | Woyciechowska Karolina | III | F | |
371 | Łabuz Marzanna | 33 | Słonka Łukasz | II | L-III | |
372 | Łabno Tadeusz | 33 | Górka Michał | III | F | |
373 | Łabuz Marzanna | 34 | Słonka Łukasz | III | L – III | |
374 | Woziwoda Magdalena | 34 | Toczek Łukasz | III | F | |
375 | Łabuz Marzanna | 34 | Giza Anna | III | F | |
376 | Łabuz Marzanna | 34 | Skobel Marcin | III | F | |
377 | Łabuz Marzanna | 34 | Jarosz Paweł | II | F | |
378 | Łabuz Marzanna | 35 | Jarosz Paweł | III | F | |
379 | Łabuz Marzanna | 36 | Mikrut Jakub | I | F | |
380 | Woziwoda Magdalena | 36 | Nowak Marceli | III | F | |
381 | Łabuz Marzanna | 37 | Mikrut Jakub | II | L (VII) | |
382 | Woziwoda Magdalena | 37 | Węc Przemysław | III | F | |
383 | Łabuz Marzanna | 37 | Giza Wojciech | II | F | |
384 | Łabuz Marzanna | 37 | Liro Katarzyna | II | F | |
385 | Łabuz Marzanna | 38 | Piątek Kamil | II | L (VI) | |
386 | Łabuz Marzanna | 38 | Mikrut Jakub | III | L (VII) | |
387 | Łabuz Marzanna | 39 | Potępa Łukasz | III | F | |
388 | Łabuz Marzanna | 39 | Piątek Kamil | III | F | |
389 | Woziwoda Magdalena | 39 | Bogusz Katarzyna | II | F | |
390 | Woziwoda Magdalena | 40 | Bogusz Katarzyna | III | F | |
Tarnów — IV Liceum Ogólnokształcące | ||||||
391 | Pilch Jadwiga | 2 | Gabała Jarosław | IV | L-II | |
Słowik Barbara | ||||||
Tarnów — VI Liceum Ogólnokształcące | ||||||
392 | Bodzek Małgorzata | 36 | Drwiła Małgorzata | III | F | |
Wadowice — I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity | ||||||
393 | Bursztyn Anna | 12 | Malata Tomasz | III | L-V | |
394 | Bursztyn Anna | 13 | Babiński Rafał | IV | F | |
395 | Bursztyn Anna | 16 | Grabowski Grzegorz | III | L-V | |
396 | Cmunt Rafał | 32 | Drożdż Paweł | III | F | |
Wieliczka — Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki | ||||||
397 | Srokosz Wiesław | 13 | Markowski Wojciech | III | F | |
Wolbrom — Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta | ||||||
398 | Giza Alfreda | 10 | Pijaj Stanisław | IV | F | |
Zakopane — I Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera | ||||||
399 | Ustupski Janusz | 3 | Kot Marek | IV | L-II | |
400 | Świętek Franciszek | 25 | Bachleda-Curuś Patrycjusz | IV | F |
Liczba:
miejscowości | 44 |
szkół | 75 |
Olimpijczyków | 400 |