Wyniki poprzednich edycji Olimpiady iGEO

Nr edycji

Miasto (Państwo)

Rok

Liczba państw
biorących udział

Zawodnik

Medal* –
miejsce inywidualnie

Miejsce
drużynowo

1

Haga (Holandia)

1996

5

Krzysztof Rozenkiewicz

3

1

Łukasz Gągała

wyróżnienie

Wojciech Zalewski

wyróżnienie

2

Lizbona (Portugalia)

1998

5

Katarzyna Kwiecińska

1

1

Jacek Zdrojewski

2

Szymon Fidziński

4

Krzysztof Dąbrowski

6

3

Seul
(Korea Płd.)

2000

13

Adam Biliński

1

1

Magdalena Bieroza

3

Piotr Wilczyński

20

4

Durban
(RPA)

2002

12

Jakub Szmyd

4

2

Katarzyna Kot

5

Tomasz Sawicki

5

Iwona Oćwieja

6

5

Gdynia (Polska)

2004

16

Maciej Hermanowicz

złoty – 1

1

Katarzyna Kazior

złoty – 2

Jan Bolanowski

złoty – 3

Piotr Tymoszuk

złoty – 5

6

Brisbane (Australia)

2006

23

Jacek Próchniak

złoty – 1

1

Jakub Redlicki

złoty – 2

Artur Malantowicz

złoty – 8

Tomasz Przeździecki

srebrny – 18

7

Carthage (Tunezja)

2008

24

Piotr Żoch

srebrny – 16

9

Piotr Kosz

brązowy

Michał Bil

Bartosz Gierlach

8

Tajpej
(Tajwan)

 

2010

27

Bartosz Gierlach

złoty – 6

3

Jan Kreft

srebrny – 18

Wojciech Kaczmarczyk

brązowy – 34

Wojciech Lechowski

brązowy – 36

9 Kolonia (Niemcy) 2012

32

Wojciech Kaczmarczyk

złoty – 2

3

Wojciech Labuda

srebrny – 13

Jakub Mikrut

brązowy – 38

Kosma Nykiel

brązowy – 57

10 Kioto (Japonia) 2013

32

Wojciech Labuda

srebrny – 19

5

Piotr Siwek

srebrny – 25

Jakub Wolak

brązowy – 35

Filip Matras

 –

11 Kraków (Polska) 2014

36

Michał Kuźba

brązowy – 44

17

Michał Piłat

brązowy – 48

Maciej Rzeszutek

brązowy – 71

Tomasz Grzyb

12

Twer (Rosja)

2015

41

Michał Kuźba

złoty – 9

1

Michał Piłat

złoty – 13

Paweł Goleniowski

srebrny – 28

Janusz Godziek

brązowy – 44

13

Pekin (Chiny)

2016

 45 Paweł Goleniowski

srebrny – 38

19

Anna Kurop

brązowy – 52

Janusz Godziek

Daniel Dylewski

14

Belgrad (Serbia)

2017

41

Anna Kurop

złoty – 3

1

Jakub Pypkowski

złoty – 11

Daniel Dylewski

srebrny – 33

Adrian Krzemiński

brązowy – 49

15

Quebec City (Kanada)

2018

43  Jakub Pypkowski  złoty – 4  7
 Wojciech Piątek  złoty – 5
 Antoni Bugaj  brązowy – 65
 Wiktor Odziemczyk  brązowy – 71

16

Hong Kong

2019

17

Stambuł (Turcja)

2020

http://www.geoolympiad.org – gdzie znajduje się więcej informacji o zawodach międzynarodowych.