Tab.4. XVIII Olimpiada Geograficzna — Inowrocław —12-14 IV 2002

L.p. Tytuł Uczeń Szkoła Nauczyciel
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Imię Nazwisko
1 L-I Tomasz Sawicki II III LO Katowice Ewa Drozd
2 L-I Katarzyna Kot IV LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marcin Gut
3 L-II Iwona Oćwieja III IV LO Rzeszów Henryka Gałuszka
4 L-II Jakub Szmyd III I LO Krosno Krystyna Janocha
5 L-II Łukasz Kozub III II LO Warszawa Grażyna Baranowska
6 L-III Ewa Gasperowicz IV LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marek Wójtowicz
7 L-III Marcin Kitala IV IX LO Częstochowa Krystyna Dąbrowska
8 L-IV Karol Goleń IV I LO Puławy Andrzej Browarny
9 L-IV Magdalena Majewska IV I LO Chorzów Tomasz Fabjański
10 L-IV Maksymilian Roszyk IV I LO Suwałki Krzysztof Reszczyński
11 L-IV Paweł Strzelewicz IV II LO Inowrocław Zbigniew Zygora
12 L-IV Jan Bolanowski II I LO Łódź Marcin Chrabelski
13 L-IV Aleksandra Hosa III III LO Gdynia Dorota Grudzińska
14 L-V Piotr Smyrek IV I LO Kluczbork Elżbieta Sowa
15 L-V Tomasz Chaberko III XII LO Kraków Wojciech Podkówka
16 L-VI Michał Urbaniak III I LO Pleszew Anna Ranke
17 L-VI Łukasz Lamża II IV LO Sosnowiec Anna Adamska
18 L-VI Piotr Pipka IV ZSO nr 2 Przemyśl Andrzej Saładiak
19 L-VI Grzegorz Wielgoszewski III XIV LO Wrocław Andrzej Gościej
20 F Jan Matuszewski IV III LO Gdynia Waldemar Kotowski
21 F Karol Sobiech IV I LO Siedlce Danuta Jędrychowska
22 F Tobiasz Jankowski IV I LO Siedlce Danuta Jędrychowska
23 F Łukasz Fortuniak II I LO Łódź Marcin Chrabelski
24 F Przemysław Kosowicz II III LO Opole Zofia Łyszczek
25 F Dariusz Nehrebecki II LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marcin Gut
26 F Michał Radliński IV LO Kępno Grzegorz Kwiatek
27 F Włodzimierz Bielski IV I LO Opole Mieczysław Szpala
28 F Adam Gendźwiłł II I LO Białystok Elżbieta Malik
29 F Przemysław Piwowarczyk III IV LO Sosnowiec Anna Adamska
30 F Piotr Kowalewski IV I LO Kartuzy Alicja Jaworowska
31 F Tomasz Mielniczek IV LO Sztum Wiesława Kowalik
32 F Agata Lewicka IV II LO Słupsk Dariusz Bownik
33 F Anna Chlebińska III III LO Opole Zofia Łyszczek
34 F Justyna Kaszowska III LO Sióstr Prezentek Rzeszów Tadeusz Lizak
35 F Krzysztof Makowski IV LXIV LO Warszawa Agata Porazińska
36 F Sylwia Dębińska II I LO Łódź Marcin/Jan Chrabelski/Kamiński
37 F Katarzyna Kazior II III LO Gdynia Dorota Grudzińska
38 F Ewa Lisowska IV II LO Opole Maria Lisowska
39 F Bartosz Sienkiewicz IV XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
40 F Marek Wypych III III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
41 F Karolina Grudzińska (S.) IV I LO Suwałki Krzysztof Reszczyński
42 F Maciej Pomianowski III IV LO Toruń Andrzej Czyżewski
43 F Marcin Serkowski IV I LO Grudziądz Bożena Formaniewicz-Kisiela
44 F Marcin Olszak III IV LO Toruń Andrzej Czyżewski
45 F Tomasz Ewertowski II LO św.Marii Magdaleny. Poznań Anna Mrula
46 F Joanna Gruchlik IV LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marek Wójtowicz
47 F Paweł Majewski IV I LO Suwałki Krzysztof Reszczyński
48 F Aleksandra Szarek III I LO Malbork Małgorzata Konkol-Cioch
49 F Grzegorz Wierzbicki IV LO Komorów Danuta Smakulska-Kołeczek
50 F Dawid Drobnić IV II LO Poznań Mariusz Baszyński
51 F Zdzisław Mikłaszewicz IV XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
52 F Agnieszka Bara IV I LO Łódź Marcin Chrabelski
53 F Michał Czuczman III III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
54 F Adrian Hołub IV II LO Wałbrzych Anna Wojtowicz
55 F Joanna Wojciechowska IV I LO Konin Kazimierz Gmerek
56 F Anna Chrapek III LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marek Wójtowicz
57 F Mirosław Kaźmierski IV VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
58 F Damian Krawczyk IV II LO Poznań Mariusz Baszyński
59 F Przemysław Staniak IV XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
60 F Łukasz Ambroziak IV VI LO Radom Joanna Poręba (Kwiatkowska)
61 F Anna Ilczuk IV II LO Wałbrzych Anna Wojtowicz
62 F Maria Jednacz IV II LO Olsztyn Andrzej Ciesielski
63 F Maciej Komorowski II I LO Częstochowa Dorota Stelmach
64 F Krzysztof Hryniewicz II LO Czaplinek Violetta Cylkowska
65 F Mariusz Turek IV I LO Chełm Małgorzata Marek
66 F Paweł Hińcza II I LO Kielce Izabela Marcinkowska
67 F Anna Jaszczuk IV I LO Siedlce Danuta Jędrychowska
68 F Jacek Margol III III LO Elbląg Krystyna Mołczanowicz
69 F Paweł Dawidowicz II III LO Suwałki Jacek Kwiecień
70 F Michał Miszczyk IV XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
71 F Paweł Wyrozębski IV XXXV LO Warszawa Paweł Orzechowski
72 F Paweł Grabczyński III II LO Kędzierzyn-Koźle Ewa Wrana
73 F Szymon Czerwiński IV I LO Nysa Jacek Kseń
74 F Tomasz Ćwiok IV I LO Dębica Tomasz Kozioł
75 F Julita Nowacka III I LO Piła Ewa Wolska
76 F Jacek Michalewski IV II LO Gdańsk Anna Gołaszewska
77 F Wojciech Górniak IV I LO Białystok Elżbieta Malik
78 F Piotr Misiewicz IV III LO Białystok Janusz Roszkowski
79 F Łukasz Sadowski IV II LO Wałbrzych Anna Wojtowicz
80 F Mateusz Burek IV VIII LO Poznań Alicja Wośkowiak-Kopeć
81 F Karol Parysek IV LO Rzepin Andrzej Węgrzyn
82 F Michał Sokół IV XXIV LO Łódź Barbara Lenartowicz
83 F Joanna Łukaszewicz III VIII LO Poznań Alicja Wośkowiak-Kopeć
84 F Tomasz Figlus III V LO Piotrków Trybunalski Maria Jaworska
85 F Łukasz Wachowski IV LO Wyszków Danuta Bondaruk
86 F Rafał Małanij IV IX LO Częstochowa Krystyna Dąbrowska
87 F Karol Warzecha III I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
88 F Łukasz Górkowski III II LO Gniezno Wanda Kaczmarek
89 F Kamila Jankowska II LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marcin Gut
90 F Michał Tarnawski III II LO Kędzierzyn-Koźle Ewa Wrana
91 F Magdalena Jary IV XIV LO Wrocław Andrzej Gościej
92 F Magdalena Jażdżewska III I LO Gdańsk Bożena Lewandowicz
93 F Piotr Wijtiwiak IV I LO Giżycko Danuta Głowacz
94 F Przemysław Łatka III I LO Chełm Małgorzata Marek
95 F Radosław Chmielewski IV II LO Słupsk Dariusz Bownik
96 F Piotr Grzybek IV I LO Wieluń Paweł Packi
97 F Maciej Dalka III LO Nakło n.Notecią Andrzej Kinderman
98 F Marcin Press III I LO Chorzów Tomasz Fabjański
99 F Paweł Piotrowski IV I LO Bielsk Podlaski Bogusława Dąbrowska
100 F Paweł Pecyna III I LO Konin Kazimierz Gmerek
101 F Mariusz Sikora II XIII LO Szczecin Barbara Dąbrowska
102 F Michał Jaworski IV VI LO Radom Joanna Poręba (Kwiatkowska)
103 F Łukasz Wyka III III LO Szczecin Barbara Grabowska
104 F Rafał Szybiak IV I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
105 F Adrian Mikołajczak IV V LO Zielona Góra Aleksander Ławiński
106 F Krzysztof Orłowski IV LO Sztum Wiesława Kowalik
107 F Paweł Cudo IV II LO Zamość Teresa Konior
108 F Bartosz Niedźwiedzki IV I LO Koszalin Anna Gromadzka