Tab.4. XVI Olimpiada Geograficzna — Mariówka k/Przysuchy —14-16 IV 2000

L.p. Tytuł Uczeń Szkoła Nauczyciel
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Imię Nazwisko
1 L-I Magdalena Bieroza IV II LO Warszawa Grażyna Baranowska
2 L-I Adam Biliński III II LO Warszawa Halina Kulabko
3 L-II Piotr Wilczyński II I LO/I LO Kielce/Sandomierz Joanna/Barbara Stradomska/Radzimowska
4 L-II Jarosław Tusiński IV VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
5 L-III Piotr Janiga III VIII LO Poznań Maria Aleszczyk
6 L-III Szymon Nawrath IV I LO Chorzów Tomasz Fabjański
7 L-III Weronika Kloc III III LO Gdynia Dorota Grudzińska
8 L-III Paweł Strzelewicz II II LO Inowrocław Zbigniew Zygora
9 L-IV Marcin Kitala II IX LO Częstochowa Krystyna Dąbrowska
10 L-IV Dawid Niezgoda III I LO Jasło Anna Stańczak
11 L-IV Krzysztof Ceborski IV Kat.LO Warszawa Wojciech Ożga
12 L-IV Paulina Górska  ( K) IV I LO Kutno Barbara Karczewska
13 L-IV Krzysztof Pietras III IV LO Częstochowa Elżbieta Nierzwicka
14 L-V Janusz Górecki III LO Kępno Grzegorz Kwiatek
15 L-V Łukasz Ambroziak II VI LO Radom Joanna Poręba (Kwiatkowska)
16 L-V Leszek Baj IV I SLO Warszawa Anna Dziama
17 L-V Leszek Matuszak III I LO Poznań Wojciech Wiecki
18 L-V Bartosz Chwiałkowski III II LO Wałcz Andrzej Łojewski
19 L-V Michał Wojnicki III II LO Puławy Elżbieta Wójcik
20 L-V Marek Wypych I III LO Gdynia Dorota Grudzińska
21 L-VI Paweł Majewski II I LO Suwałki Krzysztof Reszczyński
22 L-VI Mirosław Kaźmierski II VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
23 L-VI Michał Nowak
( W-wa)
III II SLO Warszawa Rafał Kardaś
24 F Łukasz Pałka II I LO Puławy Irena Montukow
25 F Krzysztof Borkowski
( W-wa.)
IV II LO Warszawa Grażyna Baranowska
26 F Piotr Lizukow IV III LO Gdynia Waldemar Kotowski
27 F Karol Wolff III III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
28 F Bartosz Żurawicki II III LO Zamość Ryszard Molas
29 F Łukasz Kałuża II I LO Rybnik Beata Mokrzycka
30 F Justyna Kaszowska I LO Sióstr Prezentek Rzeszów Robert Szura
31 F Radomił Binek III I LO Poznań Wojciech Wiecki
32 F Robert Buciak III V LO Szczecin Czesława Oleszczuk
33 F Grzegorz Szulik III I LO Rybnik Beata Mokrzycka
34 F Andrzej Bolewski III II LO Warszawa Halina Kulabko
35 F Tomasz Graczyk II LO Praszka Wiesława Bednarczyk
36 F Jacek Macholl IV I LO Wejherowo Stefan Grubba
37 F Agnieszka Wsół III LO Mariówka Przysucha Marzena Papis (Kietlińska)
38 F Piotr Smyrek II I LO Kluczbork Elżbieta Sowa
39 F Seweryn Bandura III I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
40 F Błażej Błaszczak III I LO Giżycko Danuta Głowacz
41 F Wojciech Krysztofiak III VII LO Poznań Mirosław Łukasiewicz
42 F Krzysztof Sosiński III I LO Poznań Wojciech Wiecki
43 F Magdalena Ludwig III I LO Konin Kazimierz Gmerek
44 F Dawid Napiwodzki IV LO Szczytno Barbara Sobolewska-Węgrzyn
45 F Marta Paduszyńska III VII LO Wrocław Danuta Domrat
46 F Michał Rakowicz IV I LO Konin Kazimierz Gmerek
47 F Krzysztof Gargasz II LO Sióstr Prezentek Rzeszów Robert Szura
48 F Łukasz Dewera III I LO Krasnystaw Irena Kowalska
49 F Ewa Haładyj III I LO Krasnystaw Irena Kowalska
50 F Wojciech Miloch IV III LO Gdańsk Wanda Pękalska
51 F Barbara Palewicz IV V LO Gliwice Piotr Dolnicki
52 F Mariusz Wiktorowicz IV II LO Tomaszów Mazowiecki Ilona Śmigiel
53 F Piotr Zajkowski III I LO Łapy Zofia Łapińska
54 F Paweł Bil IV I LO Lubartów Zofia Zdunek
55 F Piotr Czapiewski IV III LO Gdynia Waldemar Kotowski
56 F Jan Kalinowski IV XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
57 F Kamil Adamczewski III I LO Chełm Małgorzata Marek
58 F Agnieszka Chlebicka III I LO Konin Kazimierz Gmerek
59 F Przemysław Natkański III LO Praszka Wiesława Bednarczyk
60 F Michał Rot IV I LO Skarżysko-Kamienna Gustaw Mac
61 F Jan Siniarski IV XV LO Łódź Ewa Pelle
62 F Robert Bełczącki III II LO Świdnik Dorota Tatrzańska-Kmiecik
63 F Maciej Brodowicz III II LO Olsztyn Andrzej Ciesielski
64 F Anna Chlebińska I III LO Opole Zofia Łyszczek
65 F Paweł Różyński IV VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
66 F Michał Kaźmierczak III I LO Inowrocław Rajmund Dudziński
67 F Maksymilian Roszyk II I LO Suwałki Krzysztof Reszczyński
68 F Marcin Gątarz II I LO Łomża Zofia Jakubczak
69 F Łukasz Kowalczyk III L Ekonom. Hrubieszów Jan Pawłowski
70 F Wojciech Opioła III LO Praszka Wiesława Bednarczyk
71 F Paweł Piaskowski I II LO Gorzów Wielkopolski Danuta Oleksiewicz
72 F Łukasz Wróblewski IV LO Sztum Wiesława Kowalik
73 F Katarzyna Kot II LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marcin Gut
74 F Oskar Owczarek III II LO Warszawa Andrzej Szymkowiak
75 F Radosław Sałaciński IV XXXVII LO Warszawa Urszula Borucka
76 F Monika Tkaczyk IV II LO Warszawa Grażyna Baranowska
77 F Magdalena Fusiek III LO Leżajsk Alicja Świeżawska-Grzywna
78 F Michał Niezgoda III III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
79 F Bogumił Nowak III II LO Gniezno Wanda Kaczmarek
80 F Tomasz Ćwiok II I LO Dębica Tomasz Kozioł
81 F Joanna Gruchlik II LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marek Wójtowicz
82 F Radosław Jurkiewicz IV IV LO Toruń Urszula Pietrucień
83 F Magdalena Majewska II I LO Chorzów Tomasz Fabjański
84 F Janusz Stajniak III I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
85 F Wojciech Majchrowski III II LO Słupsk Dariusz Bownik
86 F Dawid Cecuła III I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
87 F Michał Godek II LO Głuchołazy Mieczysław Rega
88 F Tomasz Grabowski  (Ł.) III I LO Łapy Zofia Łapińska
89 F Paweł Krzemiński III I LO Łask Małgorzata Trybuchowska
90 F Marcin Mieńkowski II I LO Łomża Zofia Jakubczak
91 F Marek Tomalak IV VI LO Poznań Michał Preisler
92 F Barbara Szałkowska IV I LO Bydgoszcz Jadwiga Szczuka
93 F Marcin Tabor III VII LO Częstochowa Elżbieta Wróblewska
94 F Marcin Olechnowicz IV I LO Bydgoszcz Jadwiga Szczuka
95 F Michał Radliński II LO Kępno Grzegorz Kwiatek
96 F Łukasz Zimnoch IV SLO Białystok Danuta Dobreńko
97 F Sebastian Chojnowski IV I LO Siedlce Danuta Jędrychowska
98 F Tomasz Fortuna III LO Gąbin Anna Wojda
99 F Łukasz Kołaczkowski IV LO Gostynin Dariusz Dulski
100 F Jacek Łubiński III I LO Poznań Wojciech Wiecki
101 F Bartosz Stępiński IV I LO Inowrocław Rajmund Dudziński
102 F Andrzej Swat IV V LO Olsztyn Mariusz Sobczyk