Tab.4. XV Olimpiada Geograficzna — Gdynia —23-25 IV 1999

L.p. Tytuł Uczeń Szkoła Nauczyciel
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Imię Nazwisko
1 L-I Artur Janusz IV I LO Krosno Maria Gorczyca
2 L-I Szymon Fidziński IV I LO Dębica Tomasz Kozioł
3 L-I Dominik Niszewski III XIV LO Wrocław Andrzej Gościej
4 L-I Jarosław Działek IV LO Sucha Beskidzka Małgorzata Suwaj
5 L-II Weronika Kloc II III LO Gdynia Dorota Grudzińska
6 L-II Karol Wolff II III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
7 L-II Piotr Lizukow III III LO Gdynia Waldemar Kotowski
8 L-II Jarosław Tusiński III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
9 L-II Michał Plakwicz III LO Żuromin Hanna Sikut
10 L-II Magdalena Bieroza III II LO Warszawa Grażyna Baranowska
11 L-II Tomasz Jóźwicki III II LO Olsztyn Andrzej Ciesielski
12 L-III Kamil Adamczewski II I LO Chełm Małgorzata Marek
13 L-III Elżbieta Pitrus IV I LO Krosno Maria Gorczyca
14 L-III Jan Acedański III VIII LO Katowice Ewa Adamek
15 L-III Damian Liminowicz III II LO Inowrocław Zbigniew Zygora
16 L-III Andrzej Stefaniak IV I LO Chorzów Tomasz Fabjański
17 F Wojciech Gawryszek III III LO Lublin Jolanta Terpiłowska
18 F Damian Staszek IV XIII LO Łódź Grażyna Sobczyńska
19 F Robert Buciak II V LO Szczecin Czesława Oleszczuk
20 F Piotr Czapiewski III III LO Gdynia Waldemar Kotowski
21 F Krzysztof Dąbrowski IV XX LO Lublin Małgorzata Dams-Lepiarz
22 F Mariusz Jadach III II LO Legnica Beata Kucia
23 F Romuald Stolnicki IV I LO Słupsk Anna Holeniewska-Włodarczyk
24 F Piotr Ciesielski IV LO Sochaczew Jerzy Kołodziejczyk
25 F Łukasz Kamiński IV III LO Gdynia Dorota Grudzińska
26 F Janusz Górecki II LO Kępno Grzegorz Kwiatek
27 F Krzysztof Mrówczyński III LO Wschowa Janina Kucharczyk
28 F Joanna Tomaszewska III I LO Krasnystaw Irena Kowalska
29 F Jerzy Zasadni III I LO Rybnik Beata Mokrzycka
30 F Krzysztof Ceborski III Kat.LO Warszawa Wojciech Ożga
31 F Marcin Olechnowicz III I LO Bydgoszcz Jadwiga Szczuka
32 F Michał Woźniak IV LO Stąporków Hanna Rzepka
33 F Witold Ptak IV XXI LO Łódź Piotr Płoszka
34 F Patrycjusz Bachleda-Curuś IV I LO Zakopane Franciszek Świętek
35 F Tomasz Pawelec III II LO Kędzierzyn-Koźle Ewa Wrana
36 F Marek Krysiak III II LO Słupsk Dariusz Bownik
37 F Paulina Lelek IV LO Lesko Katarzyna Wermińska
38 F Przemysław Kowalski IV IV LO Rzeszów Henryka Gałuszka
39 F Tomasz Segit III XXII LO Warszawa Danuta Krosnowska
40 F Tomasz Ćwiok I I LO Dębica Tomasz Kozioł
41 F Małgorzata Denkiewicz IV XXXVII LO Warszawa Urszula Borucka
42 F Marta Filipiak IV II LO Inowrocław Zbigniew Zygora
43 F Jacek Macholl III I LO Wejherowo Bożena Conradi
44 F Monika Studnicka III III LO Gdynia Waldemar Kotowski
45 F Olga Giemza IV I LO Kielce Joanna Stradomska
46 F Michał Lewiński III I LO Wejherowo Stefan Grubba
47 F Anna Folbrier IV I SLO Warszawa Anna Dziama
48 F Łukasz Wójcik IV II LO Warszawa Halina Kulabko
49 F Zygmunt Gałązka IV I LO Bielsko-Biała Edward Kuśmierski
50 F Seweryn Bandura II I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
51 F Marcin Jasiński III II LO Inowrocław Zbigniew Zygora
52 F Tomasz Maltański III Prywatne LO Szczecinek Marek Tarabasz
53 F Paweł Caruk IV I LO Biała Podlaska Wojciech Leszczyński
54 F Jerzy Raczkowiak IV LO Zbąszyń Urszula Matuszewska
55 F Marek Woszczyna III I LO Chrzanów Maria Stachura
56 F Piotr Kalinowski II V LO Szczecin Czesława Oleszczuk
57 F Tomasz Popielarski II III LO Gdynia Waldemar Kotowski
58 F Paweł Różyński III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
59 F Jakub Piaskowski IV I LO Świnoujście Małgorzata Studzińska
60 F Łukasz Szczepański IV I LO Kutno Barbara Karczewska
61 F Hubert Igliński IV I LO Poznań Wojciech Wiecki
62 F Tomasz Góreczny III LO Stalowa Wola Jolanta Biłogras
63 F Sławomir Naleziński III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
64 F Monika Oksiuta III VIII LO Warszawa Małgorzata Cydejko
65 F Błażej Błaszczak II I LO Giżycko Danuta Głowacz
66 F Tomasz Bykowicz IV XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
67 F Maciej Heiman IV XXXV LO Warszawa Paweł Orzechowski
68 F Michał Mańkowski IV LO Komorów Danuta Smakulska
69 F Artur Płotnikow IV II LO Warszawa Grażyna Baranowska
70 F Jarosław Sołomacha IV LO Siemiatycze Stanisław Sieklucki
71 F Katarzyna Bobrowska II I LO Chełm Małgorzata Marek
72 F Antoni Bojan III II LO Tarnów Mariusz Markowski
73 F Przemysław Bucharowski IV II LO Świdnica Halina Chrząstowska
74 F Alicja Dworowska IV I LO Jelenia Góra Ewa Parfianowicz
75 F Rafał Rzadkowalski III III LO Inowrocław Tomasz Zygora
76 F Małgorzata Urbańska III IX LO Wrocław Grażyna Wilkońska
77 F Paweł Bil III I LO Lubartów Zofia Zdunek
78 F Mariusz Jurkiewicz IV LO Otwock Krzysztof Szczegielniak
79 F Krzysztof Borkowski  (W-wa.) III II LO Warszawa Grażyna Baranowska
80 F Magdalena Matuła IV LO Stalowa Wola Jolanta Biłogras
81 F Kamil Nieścior IV I LO Krasnystaw Irena Kowalska
82 F Piotr Zajkowski II I LO Łapy Zofia Łapińska
83 F Paweł Burzyński III I LO Kutno Barbara Karczewska
84 F Kamil Kopcik IV L LO Warszawa Ewa Kosińska
85 F Monika Wójcik IV I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
86 F Barbara Szałkowska III I LO Bydgoszcz Jadwiga Szczuka
87 F Monika Pastuszak III I LO Krasnystaw Irena Kowalska
88 F Wojciech Przygoda IV LO Nakło n.Notecią Andrzej Kinderman
89 F Katarzyna Makowska III I LO Łapy Zofia Łapińska
90 F Anna Paleczna III LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marek Wójtowicz
91 F Michał Bobczuk IV II LO Chełm Dariusz Kulik
92 F Leszek Matuszak II I LO Poznań Wojciech Wiecki
93 F Piotr Szmilewski IV I SLO Warszawa Anna Dziama
94 F Michał Matuszek IV I LO Poznań Wojciech Wiecki
95 F Aleksandra Łukasiewicz III II LO Lublin Teresa Putek
96 F Rafał Strzelczak III I LO Pułtusk Jadwiga Stosio
97 F Paweł Gosiewski II I LO Łomża Jolanta Radgowska
98 F Joanna Glanc IV I LO Jasło Anna Stańczak
99 F Wojciech Majchrowski II II LO Słupsk Dariusz Bownik
100 F Tomasz Prucnal II V LO Zielona Góra Aleksander Ławiński
101 F Michał Mango II N.Sem.Duch. Strzelno Zbigniew Zygora