Tab.4. XIV Olimpiada Geograficzna — Leszno —3-5 IV 1998

L.p. Tytuł Uczeń Szkoła Nauczyciel
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Imię Nazwisko
1 L-I Krzysztof Dąbrowski III XX LO Lublin Małgorzata Dams-Lepiarz
2 L-II Szymon Fidziński III I LO Dębica Tomasz Kozioł
3 L-II Katarzyna Kwiecińska III LO Leżajsk Alicja Świeżawska-Grzywna
4 L-III Grzegorz Matusiak IV LO Nakło n.Notecią Andrzej Kinderman
5 L-III Mariusz Jadach II II LO Legnica Beata Kucia
6 L-IV Tomasz Hajto III I LO Kraków Andrzej Szostek
7 L-IV Dominik Niszewski II XIV LO Wrocław Andrzej Gościej
8 L-IV Jacek Zdrojewski IV VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
9 L-V Artur Janusz III I LO Krosno Maria Gorczyca
10 L-V Maciej Andraszyk III IV LO Poznań Anna Kodyniak
11 L-V Michał Bajor III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
12 L-VI Piotr Minkinia IV I LO Konin Kazimierz Gmerek
13 L-VI Witold Kopeć IV XXIX LO Łódź Krzysztof Jakubiec
14 L-VI Jerzy Zasadni II I LO Rybnik Beata Mokrzycka
15 L-VI Marcin Langa III III LO Gdynia Dorota Grudzińska
16 L-VI Dominik Przyborski IV LO Nowe Miasto Lubawskie Bogdan Siemianowski
17 L-VI Jarosław Tusiński II VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
18 L-VI Piotr Dobies IV II LO Warszawa Grażyna Baranowska
19 L-VI Paulina Kaczmarek IV II LO Inowrocław Zbigniew Zygora
20 L-VI Konrad Dynkiewicz IV I LO Włodawa Barbara Kubak
21 F Witold Ptak III XXI LO Łódź Piotr Płoszka
22 F Piotr Peszek IV VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
23 F Piotr Lizukow II III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
24 F Damian Staszek III XIII LO Łódź Grażyna Sobczyńska
25 F Weronika Kloc I III LO Gdynia Dorota Grudzińska
26 F Maciej Tomaszczyk IV II LO Cieszyn Danuta Duda-Kubasik
27 F Mateusz Łagoda IV LO Nakło n.Notecią Andrzej Kinderman
28 F Szymon Żółciński III LO Bartoszyce Maria Karólewska
29 F Łukasz Kamiński III III LO Gdynia Dorota Grudzińska
30 F Łukasz Kasiński II I LO Poznań Wojciech Wiecki
31 F Krzysztof Kujawa III I LO Konin Kazimierz Gmerek
32 F Jacek Macholl II I LO Wejherowo Bożena Conradi
33 F Maciej Nowak II LO Choszczno Jan Iwaszkiewicz
34 F Krzysztof Ceborski II Kat.LO Warszawa Wojciech Ożga
35 F Nikodem Dorosz IV LO Głuchołazy Mieczysław Rega
36 F Hubert Igliński III I LO Poznań Wojciech Wiecki
37 F Gabriel Herman IV I LO Rybnik Jerzy Groborz
38 F Paweł Zierke IV III LO Poznań Małgorzata Jankowiak
39 F Zygmunt Gałązka III I LO Bielsko-Biała Edward Kuśmierski
40 F Michał Szymczuk IV II LO z BJN Bielsk Podlaski Eugenia Kruk
41 F Albert Głuszek IV I LO Milicz Tadeusz Szypa
42 F Łukasz Michalak IV LO Września Wanda Zbieralska
43 F Jacek Puchałka IV V LO Bielsko-Biała Beata Odrobińska-Podsiadło
44 F Magdalena Bartoś III II LO Szczecin Barbara Dąbrowska
45 F Tomasz Hanaj III N.Sem.Duch. Markowice Zbigniew Zygora
46 F Michał Jadam II III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
47 F Marcin Komosa III I LO Lublin Teresa Terenowska
48 F Paweł Hodurek III II LO Wałbrzych Alicja Sokół
49 F Przemysław Skiba IV IV LO Sosnowiec Anna Adamska
50 F Michał Woźniak III LO Stąporków Hanna Rzepka
51 F Tomasz Chmielewski IV II LO Słupsk Dariusz Bownik
52 F Mariusz Jurkiewicz III LO Otwock Krzysztof Szczegielniak
53 F Bartłomiej Ciereszko IV II LO Kraśnik Andrzej Adamiak
54 F Błażej Jurkowski IV LO Komorów Danuta Smakulska
55 F Krzysztof Mrówczyński II LO Wschowa Janina Kucharczyk
56 F Marcin Perkowski IV I LO Łapy Zofia Łapińska
57 F Monika Gleska III V LO Toruń Marek Fromholz
58 F Sebastian Szydełko IV I LO Opole Mieczysław Szpala
59 F Krzysztof Woch III I LO Chełm Małgorzata Marek
60 F Elżbieta Zalewska II I LO Białystok Elżbieta Malik
61 F Bartosz Deszczyński III LO św. Marii Magdaleny Poznań Andrzej Raźniecki
62 F Marta Jabłońska III XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
63 F Michał Markowski III I LO Kielce Joanna Stradomska
64 F Paweł Hałat IV LO Kęty Bogusława Mizera
65 F Tomasz Skwara IV III LO Krosno Dorota Mróz
66 F Krzysztof Arseniuk IV I LO Gdańsk Bożena Kochanowska
67 F Anna Jakubowska IV LO Sztum Wiesława Kowalik
68 F Elżbieta Pitrus III I LO Krosno Maria Gorczyca
69 F Michał Pazgan III I LO Rybnik Jerzy Groborz
70 F Marek Major IV III LO Bielsko-Biała Anna Adamczyk
71 F Przemysław Bucharowski III II LO Świdnica Halina Chrząstowska
72 F Paweł Syska IV I LO Kielce Joanna Stradomska
73 F Krzysztof Zagańczyk IV II LO Warszawa Halina Kulabko
74 F Bogdan Dzimira IV LO Przeworsk Genowefa Wojtas
75 F Olga Giemza III I LO Kielce Joanna Stradomska
76 F Wojciech Górny III I LO Chełm Małgorzata Marek
77 F Artur Sikorski III L.Ekonom. Hrubieszów Jan Pawłowski
78 F Małgorzata Denkiewicz III XXXVII LO Warszawa Urszula Borucka
79 F Justyna Szymczyk IV I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
80 F Marcin Włodarczyk III XII LO Łódź Piotr Wierciński
81 F Michał Komarnicki IV XXVIII LO Warszawa Janina Bernfeld
82 F Anna Kubasiewicz III I LO Bydgoszcz Jadwiga Szczuka
83 F Jakub Makarewicz IV III LO Bydgoszcz Przemysław Świtalski
84 F Marcin Olechnowicz II I LO Bydgoszcz Jadwiga Szczuka
85 F Katarzyna Słowikowska III II LO Zamość Krystyna Stawiarz
86 F Kamil Nieścior III I LO Krasnystaw Irena Kowalska
87 F Przemysław Piasta IV VI LO Poznań Michał Preisler
88 F Szymon Bachrynowski II I LO Kalisz Tomasz Kubczak
89 F Cezary Burzyński III I LO Kutno Barbara Karczewska
90 F Karolina Kulinek IV I LO Giżycko Danuta Głowacz
91 F Marek Regiec IV LO Krościenko n.Dunajcem Anna Kozioł
92 F Joanna Mackiewicz III I LO Wołomin Danuta Sutkowska
93 F Dominika Konikowska III II LO Warszawa Halina Kulabko
94 F Przemysław Osóbka IV I LO Kędzierzyn-Koźle Katarzyna Garecka
95 F Ryszard Rakower III I LO Poznań Wojciech Wiecki
96 F Kamil Ziegler III II LO Wałbrzych Anna Wojtowicz
97 F Marek Ewertowski III III LO Poznań Andrzej Komorowski
98 F Grzegorz Lukowski IV LO im.S.Małachowskiego Płock Tadeusz Zombirt
99 F Krzysztof Osowiecki IV I LO Pułtusk Jadwiga Stosio
100 F Agnieszka Fibinger IV LO Tow. Szk. Bielsko-Biała Marek Wójtowicz
101 F Sebastian Witek III LO Jarosław Roman Fedan
102 F Kamil Bystrzyński IV I LO Biała Podlaska Wojciech Leszczyński
103 F Marta Götz IV IV LO Bydgoszcz Joanna Skonieczna
104 F Artur Orłowski  ( P.) IV I LO Puławy Andrzej Browarny
105 F Katarzyna Olszewska III XXXVII LO Warszawa Urszula Borucka
106 F Kamil Sawicki II III LO Ostrowiec Świętokrzyski Celina Jeruzal
107 F Paweł Peda III I LO Kutno Barbara Karczewska
108 F Krzysztof Biernacki III LO Łosice Krzysztof Dziołak
109 F Adrian Stachowicz III I LO Leszno Marzena Misiorna
110 F Przemysław Sztoch IV I LO Wieluń Paweł Packi