Tab.4. XX Olimpiada Geograficzna — Gliwice —21-23 IV 1995

L.p. Tytuł Uczeń Szkoła Nauczyciel
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Imię Nazwisko
1 L-I Krzysztof Rosenkiewicz II II LO Gorzów Wielkopolski Danuta Oleksiewicz
2 L-II Łukasz Gągała II VII LO Wrocław Danuta Domrat
3 L-II Leszek Kłobukowski III III LO Elbląg Krystyna Mołczanowicz
4 L-II Tomasz Kossowski IV IX LO Poznań Bogdan Cepa
5 L-III Marcin Kacperczyk IV II LO Tomaszów Mazowiecki Alicja Kowalczyk
6 L-III Grzegorz Karbowski III I LO Gliwice Edward Maleta
7 L-III Maciej Smętkowski IV V LO Warszawa Luiza Jamont
8 L-III Zbigniew Kominek IV I LO Chorzów Przemysław Fabjański
9 L-IV Piotr Zaremba III I LO Łapy Zofia Łapińska
10 L-IV Paweł Kuźma IV XLIV LO Warszawa Alicja Kurnicka
11 L-IV Marek Łodziński IV I LO Kraków Zofia Pajdosz
12 L-IV Piotr Malowany IV I LO Starogard Gdański Kazimierz Zieliński
13 L-IV Michał Pierończyk III II LO Ruda Śląska Aleksander Porębski
14 L-IV Marek Goleń IV I LO Puławy Tadeusz Kobusiński
15 L-IV Piotr Sadowski IV XII LO Kraków Wojciech Podkówka
16 F Marcin Grabiec  ( K). IV LO Kolbuszowa Genowefa Zdeb
17 F Jarosław Szczukowski III III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
18 F Krzysztof Wiedermann III V LO Gliwice Edward Maleta
19 F Krzysztof Pietrzak IV I LO Konin Kazimierz Gmerek
20 F Michał Włoch III I LO Chorzów Tomasz Fabjański
21 F Krzysztof Wickel IV I LO Jasło Krystyna Wdowiak
22 F Grzegorz Grubba II I LO Wejherowo Stefan Grubba
23 F Michał Malinowski III II LO Opole Krystyna Ozon
24 F Paweł Tomczak IV III LO Gdańsk Jan Wendt
25 F Daniel Kołodziejczyk IV LO Kołobrzeg Józef Skorupiński
26 F Łukasz Pietryka III I LO Krosno Maria Gorczyca
27 F Wojciech Zalewski II VII LO Wrocław Danuta Domrat
28 F Joanna Jaślar IV I LO Sanok Grzegorz Demczak
29 F Jan Bogusławski II IX LO Poznań Bogdan Cepa
30 F Sylwester Kraśnicki III LO Świebodzice Halina Stary
31 F Wojciech Głodek III I LO Jelenia Góra Ewa Parfianowicz
32 F Marcin Natorski I III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
33 F Marcin Koprowski III II LO Grudziądz Małgorzata Tomaszewska
34 F Michał Olszewski III VI LO Bydgoszcz Wojciech Olejniczak
35 F Krzysztof Szczechowiak III I LO Rybnik Jerzy Groborz
36 F Andrzej Brenko IV II LO z BJN Bielsk Podlaski Eugenia Kruk
37 F Wojciech Konat IV LO Bodzentyn Wojciech Czernikiewicz
38 F Dariusz Stryjewski III II LO Olsztyn Andrzej Ciesielski
39 F Wawrzon Melerowicz IV LO św. Marii Magdaleny Poznań Irena Tarajkowska
40 F Stanisław Rzyski IV II LO Sopot Iwona Kotowska
41 F Jacek Stanny II II LO Inowrocław Zbigniew Zygora
42 F Ziemowit Borowczak III II LO Gorzów Wielkopolski Danuta Oleksiewicz
43 F Tomasz Opach II LO Koło Bronisława Wieczorek
44 F Maciej Strzeszyński IV LO Tczew Elżbieta Gajdus
45 F Ireneusz Pacyna IV I LO Sanok Anna Demkowska
46 F Maciej Dębski IV Kat.LO Warszawa Bożena Ronikier
47 F Dawid Postępski II I LO Opole Mieczysław Szpala
48 F Waldemar Świtalski III LO Nakło n.Notecią Andrzej Kinderman
49 F Tomasz Wolak III II LO Puławy Elżbieta Wójcik
50 F Marcin Wójcik II XXIX LO Łódź Krzysztof Jakubiec
51 F Michał Paradowski IV II LO Warszawa Grażyna Baranowska
52 F Michał Markocki IV IV LO Toruń Urszula Pietrucień
53 F Piotr Nowak  (S.) IV I LO Stargard Szczeciński Grażyna Jurczyk
54 F Andrzej Kapczuk II I LO Świecie Ryszard Pacek
55 F Tomasz Wiśniewski IV I LO Koszalin Anna Gromadzka
56 F Roman Zbiega IV LO Leżajsk Krystyna Karasińska
57 F Rafał Zińczuk IV I LO Bielsk Podlaski Barbara Rudko
58 F Marcin Gardias III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
59 F Jakub Lenkiewicz III I LO Krosno Maria Gorczyca
60 F Anna Świerczyńska IV XLI LO Warszawa Wanda Menel
61 F Konrad Jagodziński III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
62 F Tomasz Kacprzyk IV II LO Lublin Teresa Putek
63 F Łukasz Przygucki IV Kat.LO Łódź Stanisław Galuś
64 F Jacek Świderski II I LO Konin Kazimierz Gmerek
65 F Małgorzata Kaczorowska IV I LO Koszalin Anna Gromadzka
66 F Marcin Lis ( S). III I LO Swarzędz Agata Adamczak
67 F Magdalena Kaliszewska IV III LO Gdynia Waldemar Kotowski
68 F Łukasz Maguder II VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
69 F Patrik Pytlak III I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
70 F Tomasz Kiljan IV LX LO Warszawa Małgorzata Smoręda
71 F Tomasz Kostyra III LO Ryki Anna Dominiak
72 F Marcin Brzóska IV LO Mikołów Halina Gawarecka
73 F Maciej Borkowski III IV LO Toruń Andrzej Czyżewski
74 F Michał Gwiaździński IV XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
75 F Łukasz Ustjanycz IV IV LO Sosnowiec Anna Adamska
76 F Dawid Żochowski IV LO im.S.Małachowskiego Płock Tadeusz Zombirt
77 F Monika Moś II V LO Bielsko-Biała Beata Odrobińska-Podsiadło
78 F Artur Adamczak III V LO Poznań Helena Wyszkowska
79 F Marzena Moczała III III LO Bielsko-Biała Anna Adamczyk
80 F Liliana Passowicz III I LO Dębica Stanisław Kłok
81 F Piotr Wach IV LO Pińczów Jolanta Kuza
82 F Bogumił Kamiński III III LO Suwałki Alicja Węsierska
83 F Jacek Madeja III III LO Katowice Ewa Drozd
84 F Jan Szadkowski III IV LO Radom Irena Zaręba
85 F Michał Rychlewski III VIII LO Poznań Maria Aleszczyk
86 F Artur Tomala IV Kat.LO Warszawa Bożena Ronikier
87 F Aneta Ławniczak IV I LO Milicz Tadeusz Szypa
88 F Witold Breś IV II LO Kraśnik Andrzej Adamiak
89 F Katarzyna Pargieła IV LO Staszów Maciej Zieliński
90 F Jarosław Piaskowski IV II SLO Bydgoszcz Janusz Kitajgrodzki
91 F Maciej Śliwczyński IV LO Słupca Marian Szymkowiak
92 F Rafał Staszewski III I LO Klimontów Teresa Zientkiewicz
93 F Grzegorz Szram III LO Radzyń Podlaski Bogumiła Kożuch
94 F Mariusz Zagórski IV IV LO Toruń Urszula Pietrucień
95 F Marek Chudzik IV I LO Dębica Tomasz Kozioł
96 F Krzysztof Kałczak IV I LO Wieluń Paweł Packi
97 F Magdalena Stasikowska IV I LO Konin Kazimierz Gmerek
98 F Daniel Pietrzak III XVIII LO Warszawa Lucyna Rogalska
99 F Jakub Majewski IV I SLO Warszawa Anna Dziama