XLII Olimpiada Geograficzna —Chorzów —21-24 kwietnia 2016

Wyniki XLII OG (wg kolejności zdobytych punktów):

 

WYNIKI ZAWODÓW FINAŁOWYCH XLII OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ – CHORZÓW, 2016 r.
Lp. KO Uczeń Klasa Szkoła Nauczyciel Tytuł
Imię  Nazwisko Nazwa Miejscowość Tytuł /
stopień
Imię Nazwisko
1 Sosnowiec Paweł Goleniowski III I LO Katowice mgr Agnieszka Paluch  L (I)
2 Szczecin/l Karol Czarnecki II II LO Gorzów Wielkopolski mgr Radosław Jaroszewicz L (II)
3 Białystok Anna Kurop II II LO Białystok mgr Małgorzata Błoszyńska L (III)
4 Sosnowiec Janusz Godziek III I LO Mikołów mgr Danuta Absalon L (IV)
5 Kraków/m Adrian Krzemiński II III LO Tarnów mgr Marzanna Łabuz L (V)
6 Warszawa Daniel Dylewski II VIII LO Warszawa mgr Małgorzata Cydejko L (VI)
7 Sosnowiec Mateusz Ostaszewski II IX LO Częstochowa mgr Lidia Liszczyk L (VII)
8 Kraków/p Michał Zając III Samorządowe LO Stalowa Wola mgr Wiesława Mazurkiewicz L (VIII)
9 Toruń Jakub Pypkowski I VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak L (IX)
10 Kraków/m Kacper Kanturski II I LO Kraków mgr Andrzej Szostek L (X)
11 Toruń Kuba Retecki II VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak L (XI)
12 Toruń Adam Drożyński II VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak L (XII)
13 Gdańsk Adrian Sztolsztejner II III LO Gdynia mgr
mgr
Wiesław
Waldemar
Kosakowski
Kotowski
L (XIII)
Olsztyn Karol Radywoniuk III I LO Giżycko mgr Sebastian Krahel L (XIII)
15 Warszawa Ignacy Zduńczyk III LXVII LO Warszawa mgr Dorota Zielińska L (XV)
16 Sosnowiec Paweł Pękała II I LO Wodzisław Śląski mgr Marian Dziadek L (XVI)
17 Szczecin/l Jakub Adamski III I LO Zielona Góra mgr Edyta Legutko-Gogoc L (XVII)
Gdańsk Adam Parol II II LO Słupsk mgr Dariusz Bownik L (XVII)
19 Białystok Piotr Niedbała III I LO Łomża mgr Jolanta Radgowska L (XIX)
20 Warszawa Jakub Wieczorkowski II XXXIII LO Warszawa dr Zbigniew Zaniewicz L (XX)
21 Sosnowiec Tomasz Pachół III IV LO Tychy mgr Katarzyna Dacy-Ignatiuk L (XXI)
22 Gdańsk Adam Rytel III III LO Gdynia mgr Waldemar Kotowski L (XXII)
23 Białystok Adam Borejko III LO Drohiczyn mgr Hanna Nielipińska L (XXIII)
24 Toruń Paweł Zyglewski III LO Tow. Salezj. Bydgoszcz mgr Katarzyna Wędzelewska L (XXIV)
25 Warszawa Jerzy Laskowski III LXVII LO Warszawa mgr Dorota Zielińska F
26 Łódź Łukasz Gręda II I LO Łódź mgr Marcin Chrabelski F
27 Warszawa Jakub Stepaniuk II XXXIII LO Warszawa mgr Grzegorz Śmigiera F
28 Szczecin/z Adrian Koźluk II XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski F
29 Wrocław/d Mateusz Bożejko I III LO Wrocław mgr Marta Helt F
30 Łódź Dariusz Gogolewski II I LO Sieradz mgr Danuta Kuchareczko F
31 Warszawa Michał Taracha III XVII LO Warszawa mgr Radosław Konieczny F
32 Sosnowiec Kamil Wilk I IV LO Częstochowa mgr Mariusz Dobosz F
33 Warszawa Jan Stępniewski II II LO Warszawa mgr Michał Lis F
34 Kraków/r Mateusz Kostecki II LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr Andrzej Świątek F
35 Sosnowiec Dominik Majer III I LO Katowice mgr Agnieszka Paluch F
36 Gdańsk Jakub Korzekwa II VI LO Gdynia mgr Małgorzata Smolak F
37 Białystok Michał Przełomski III I LO Suwałki mgr Krzysztof Reszczyński F
38 Poznań Wojciech Sławnikowski I II LO Poznań mgr Martyna Olkowska F
39 Szczecin/z Krzysztof Mirowski II XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski F
40 Toruń Piotr Krasiński III I LO Bydgoszcz mgr Mariola Mańkowska F
41 Kraków/m Aleksander Pyzik III V LO Kraków mgr Edyta Osuch F
42 Wrocław/d Marcin Horak III III LO Wrocław mgr Marta Helt F
43 Sosnowiec Szymon Gorczyca I I LO Gliwice mgr Aleksandra Staniek F
44 Kraków/p Michał Mikuła III I LO Dębica mgr Tomasz Kozioł F
45 Kraków/p Wojciech Kunowski II LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr Andrzej Świątek F
46 Kraków/m Tomasz Czepielik II V LO Kraków mgr Edyta Osuch F
47 Sosnowiec Marek Kudrys II LO Zgr. Córek Bożej Miłości Bielsko-Biała mgr Robert Kowalik F
48 Warszawa Anna Roguska III II LO Warszawa mgr Michał Lis F
49 Kraków/p Maciej Respekta III LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr
mgr
Andrzej
Maciej
Świątek
Trojnar
F
50 Warszawa Julia Wójcik III VI LO Radom mgr Joanna Poręba-Kwiatkowska F
51 Toruń Grzegorz Dybowski I LO Tow. Salezj. Bydgoszcz mgr Katarzyna Wędzelewska F
52 Warszawa Krzysztof Rentflejsz II II LO Warszawa mgr Michał Lis F
53 Szczecin/z Jakub Czugała III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski F
54 Warszawa Robert Lipiński III II LO Warszawa mgr Michał Lis F
55 Wrocław/d Katarzyna Miernikiewicz II III LO Wrocław mgr Marta Helt F
56 Sosnowiec Mateusz Rajczyk III V LO Gliwice mgr Ksenia Dobrowolska F
57 Kraków/m Oskar Balwierz II V LO Kraków mgr Edyta Osuch F
58 Kraków/m Michał Zajda I ZS i Placówek Oświatowych Kalwaria Zebrzydowska mgr Małgorzata Jamróz F
59 Kraków/m Małgorzata Pajdak III II LO Kraków mgr Eliza Wojtasik F
60 Kraków/m Piotr Dziewałtowski-Gintowt II II LO Kraków mgr Eliza Wojtasik F
61 Sosnowiec Bartosz Wywiał III II LO Częstochowa mgr Beata Puchalska F
62 Szczecin/l Kamil Grabarczyk III IV LO Zielona Góra mgr Sylwia Jasek F
63 Szczecin/z Adam Maskalaniec I Prywatne LO Szczecinek mgr Marek Tarabasz F
64 Wrocław/d Paweł Starzyński III II LO Legnica mgr Beata Kucia F
65 Warszawa Jan Postek II II LO Warszawa mgr Michał Lis F
66 Toruń Marceli Pawlikowski II ZS Gim. i Lic. Akad. Toruń mgr Anna Zaklikiewicz F
67 Kraków/m Jaromir Wojakowicz II V LO Kraków mgr Edyta Osuch F
68 Warszawa Damian Szymanek I LXIV LO Warszawa mgr Katarzyna Czeczott-Łukasik F
69 Toruń Mateusz Rasmus II VI LO Bydgoszcz mgr Wojciech Olejniczak F
70 Sosnowiec Tomasz Gluziński II I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański F
71 Sosnowiec Albert Kowal III I LO Katowice mgr Agnieszka Paluch F
72 Gdańsk Kacper Sobierajski III II LO Słupsk mgr Dariusz Bownik F
73 Wrocław/d Grzegorz Opałko III XIV LO Wrocław mgr Andrzej Gościej F
74 Gdańsk Grzegorz Gorczyński III III LO Gdańsk mgr Agnieszka Kawula F
75 Kraków/p Michał Machowski III LO Sióstr Prezentek Rzeszów mgr Andrzej Świątek F
76 Sosnowiec Marcin Wicik I I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański F
77 Sosnowiec Krzysztof Strzałkowski III II LO Rybnik mgr Sławomir Targosz F
78 Szczecin/z Mateusz Olszewski III g. Gimnazjum nr 11 Koszalin mgr
mgr
Agnieszka
Arkadiusz
Świdroń
Pall
F
79 Lublin Jakub Firlej II II LO Puławy mgr Radosław Łysiak F
80 Sosnowiec Michał Kozłowski III I LO Chorzów mgr Tomasz Fabjański F
81 Kraków/m Szymon Kazanecki II V LO Kraków mgr Edyta Osuch F
82 Toruń Michalina Lesińska II ZS Gim. i Lic. Akad. Toruń mgr Anna Zaklikiewicz F
83 Kraków/p Marcin Zięba I Samorządowe LO Stalowa Wola mgr Wiesława Mazurkiewicz F
84 Kraków/p Eliza Karłowska III I Społeczne LO Tarnobrzeg mgr Urszula Żak F
85 Szczecin/l Piotr Porańczyk II II LO Gorzów Wielkopolski mgr Radosław Jaroszewicz F
86 Poznań Kacper Śmichurski II II LO Poznań mgr Martyna Olkowska F
87 Poznań Albert Flasza I VIII LO Poznań mgr Maria Aleszczyk F
88 Olsztyn Michał Junker III II LO Olsztyn mgr Andrzej Ciesielski F
89 Warszawa Stanisław Dudziński II VI LO Warszawa mgr Olga Cykowska F
90 Gdańsk Maciej Ekert I III LO Gdynia mgr Iwona Kotowska F
91 Olsztyn Kamila Skrzypa I LO Górowo Iławeckie mgr Gabriela Szymuś F
92 Łódź Krystian Książek II II LO Końskie mgr Jolanta Gad F
93 Toruń Piotr Cięgotura II II LO Inowrocław mgr Zbigniew Zygora F
94 Warszawa Piotr Sieńko I II LO Warszawa mgr Michał Lis F
95 Gdańsk Jan Szczepaniak II III LO Gdynia mgr Iwona Kotowska F
96 Łódź Magdalena Jasionek II I LO Bełchatów mgr Maciej Koźma F
97 Sosnowiec Katarzyna Nowak III II LO Tarnowskie Góry mgr Aleksandra Wtorek F
98 Łódź Michał Bodura III XII LO Łódź mgr Jacek Poławski F
99 Łódź Piotr Rodzoch II II LO Końskie mgr Jolanta Gad F
100 Toruń Damian Pyrc III I LO Bydgoszcz mgr Mariola Mańkowska F
101 Warszawa Jakub Oniszk I XXVII LO Warszawa mgr
mgr
Przemysław
Anna
Cieślak
Winnicka
F
102 Sosnowiec Michał Kilarski III III LO Bielsko-Biała mgr Dorota Wójtowicz F
103 Sosnowiec Alpay Dikmelik II III LO Katowice mgr Olga Bytniewska F
104 Białystok Urszula Śliwko II II LO z BJN Bielsk Podlaski mgr Eugenia Kruk F
105 Gdańsk Jan Grzyb III Gdańskie L Autonomiczne Gdańsk mgr Ewa Sołohubiak-Borchert F
106 Toruń Maciej Jankowski III ZS Gim. i Lic. Akad. Toruń mgr
mgr
Arkadiusz
Anna
Stańczyk
Zaklikiewicz
F
107 Wrocław/o Filip Młynarczyk III II Publiczne LO Opole mgr Krystyna Ozon F
108 Szczecin/l Kacper Muszyński III LO Nowa Sól mgr Iwona Marciniec F
109 Sosnowiec Mateusz Lichwa II V LO Bielsko-Biała mgr Marek Wójtowicz F
110 Wrocław/d Zofia Flaczyńska II III LO Wrocław mgr Marta Helt F
111 Wrocław/d Szymon Ostrowski I XIV LO Wrocław mgr Andrzej Gościej F
112 Kraków/p Jan Pakuła II I LO Krosno mgr Małgorzata Podyma F
113 Kraków/m Jakub Kuś II V LO Kraków mgr Edyta Osuch F
114 Poznań Krzysztof Furmanek II VII LO Poznań mgr Izabela Zmuda F
115 Poznań Oliwia Majchrzak III III LO Poznań mgr Krzysztof Kubacki F
116 Toruń Tadeusz Wendt I II LO Bydgoszcz mgr Agnieszka Iwańska F
117 Toruń Jakub Jabłoński II I LO Grudziądz mgr Bożena Furmaniewicz-Kisiela F
118 Kraków/m Damian Niedziela II I LO Wadowice mgr Rafał Cmunt F
119 Poznań Tomasz Nowaczewski III I LO Konin mgr Kazimierz Gmerek F
120 Kraków/p Wojciech Lipiński II I LO Krosno mgr Małgorzata Podyma F
121 Lublin Łukasz Wituch II I Społeczne LO Zamość mgr Jacek Podkościelny F
122 Kraków/p Michał Dziepak III I LO Krosno mgr Małgorzata Podyma F
123 Szczecin/z Grzegorz Gutowski III XIII LO Szczecin dr Tomasz Rydzewski F

 

 

 

Wyniki konkursu terenowego (wg. kolejności zdobytych punktów)- Chorzów 22.04.2016

 

 

LP IMIONA I NAZWISKA
1 Stanisław Dudziński, Mateusz Bożejko, Marcin Horak
2 Wojciech Sławnikowski, Janusz Godziek, Kacper Muszyński
3 Tomasz Pachół, Piotr Cięgotura, Katarzyna Miernikiewicz
4 Paweł Pękała, Mateusz Rajczyk, Mateusz Rasmus
5 Grzegorz Gorczyński , Szymon Kazanecki, Adam Drożyński
6 Jan Szczepaniak, Adrian Sztolsztejner, Jakub Stepaniuk
7 Wojciech Kunowski, Jakub Kuś, Piotr Krasiński
8 Michał Zając, Szymon Gorczyca, Adam Maskalaniec
9 Jakub Firlej, Piotr Rodzoch, Michalina Lesińska
10 Adam Rytel, Jaromir Wojakowicz, Anna Roguska
11 Piotr Niedbała, Maciej Respekta, Bartosz Wywiał
12 Dariusz Gogolewski, Jan Postek, Paweł Starzyński
13 Kacper Sobierajski, Karol Czarnecki, Paweł Zyglewski
14 Marcin Zięba, Marcin Wicik, Piotr Sieńko
15 Adam Borejko, Krzysztof Strzałkowski, Damian Szymanek
16 Michał Bodura, Paweł Goleniowski, Marek Kudrys
17 Oskar Balwierz, Tomasz Czepielik, Dominik Majer
18 Maciej Ekert, Piotr Porańczyk, Jakub Wieczorkowski
19 Tomasz Nowaczewski, Michał Kozłowski, Kuba Retecki
20 Mateusz Kostecki, Katarzyna Nowak, Ignacy Zduńczyk
21 Jan Grzyb, Aleksander Pyzik, Jakub Oniszk
22 Krzysztof Furmanek, Tomasz Gluziński, Jakub Pypkowski
23 Urszula Śliwko, Albert Flasza, Kamil Wilk
24 Michał Junker, Adrian Koźluk, Jerzy Laskowski
25 Magdalena Jasionek, Krzysztof Rentflejsz, Szymon Ostrowski
26 Łukasz Gręda, Kamil Grabarczyk, Maciej Jankowski
27 Jakub Korzekwa, Damian Niedziela, Julia Wójcik
28 Jakub Adamski, Grzegorz Dybowski, Grzegorz Opałko
29 Piotr Dziewałtowski-Gintowt, Albert Kowal, Mateusz Lichwa
30 Michał Przełomski, Kacper Śmichurski, Robert Lipiński
31 Mateusz Ostaszewski, Damian Pyrc, Jan Stępniewski
32 Kacper Kanturski, Eliza Karłowska, Łukasz Wituch
33 Anna Kurop, Michał Machowski, Jakub Czugała
34 Kamila Skrzypa, Daniel Dylewski, Michał Taracha
35 Adam Parol, Michał Mikuła , Marceli Pawlikowski
36 Adrian Krzemiński, Wojciech Lipiński, Michał Zajda
37 Jan Pakuła, Grzegorz Gutowski, Zofia Flaczyńska
38 Jakub Jabłoński, Tadeusz Wendt, Filip Młynarczyk
39 Krystian Książek, Karol Radywoniuk, Michał Kilarski
40 Małgorzata Pajdak, Oliwia Majchrzak, Mateusz Olszewski
41 Michał Dziepak, Alpay Dikmelik, Krzysztof Mirowski