Tab.4. X Olimpiada Geograficzna — Kiekrz k/Poznania —24-26 IV 1987

L.p. Tytuł Uczeń Szkoła Nauczyciel
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Imię Nazwisko
1 L-I Tomasz Kuder III I LO Kluczbork Bolesław Smereczyński
2 L-I Dariusz Kulik IV II LO Chełm Alicja Węcławik
3 L-II Adam Halemba IV II LO Kędzierzyn-Koźle Ewa Wrana
4 L-II Grzegorz Kowalewski IV VI LO Bydgoszcz Irena Sikorska
5 L-III Michał Bajorek III LO Choszczno Jan Iwaszkiewicz
6 L-IV Bernard Grabski III LIII LO Warszawa Bożena Ronikier
7 L-IV Jarosław Przeździecki IV I LO Bielsk Podlaski Barbara Rudko
8 L-IV Albert Włoch III LO Świebodzin Janina Myśliwiec
9 L-IV Jacek Potocki III V LO Wrocław Jorthanis Lazopoulos
10 L-V Janusz Bykowski IV II LO Tomaszów Mazowiecki Alicja Kowalczyk
11 L-V Mirosław Wąsik IV LO Prudnik Maria Piasecka
12 L-V Sławomir Wieloch IV I LO Wieluń Urszula Krykwińska
13 L-V Michał Mazurek IV I LO Lubartów Barbara Bielecka
14 L-VI Tomasz Wójcik III III LO Kalisz Romana Golińska
15 L-VI Roman Osakowski IV I LO Puławy Irena Montukow
16 F Arkadiusz Zaleski III LO Żagań Danuta Chorabik
17 F Jarosław Chormański IV LO Sokołów Podlaski Józef Niemirka
18 F Jan Bończyk III I LO Włocławek Halina Czapińska
19 F Tomasz Daniłowicz III I LO Łapy Zofia Łapińska
20 F Andrzej Owcarz III LO Kamienna Góra Barbara Gajdosz
21 F Krzysztof Sobieraj IV I LO Konin Kazimierz Gmerek
22 F Wojciech Pokojski IV LO Nowe Miasto Lubawskie Bogdan Siemianowski
23 F Mariusz Obszański II II LO Zamość Teresa Konior
24 F Radosław Kieryłowicz IV V LO Warszawa Kazimiera Kwiatkowska
25 F Rafał Babiński IV  I LO Wadowice Anna Bursztyn
26 F Maciej Szałaj III III LO Białystok Irena Kędzierzawska
27 F Tomasz Osowiec III II LO Puławy Marian Skwarek
28 F Zbigniew Deperas IV I LO Końskie Danuta Staciwa
29 F Mikołaj Haponiuk IV XVII LO Warszawa Amelia Tulin
30 F Robert Mleczko III LO Czarnków Mieczysław Kosicki
31 F Beata Bruszewska III LO Wysokie Mazowieckie Antoni Malinowski
32 F Wojciech Sak IV VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
33 F Marcin Wieczorski II II LO Lublin Daniela Skolimowska
34 F Małgorzata Huelse IV III LO Gdynia Wiesław Kosakowski
35 F Piotr Drozd II VIII LO Katowice Ewa Adamek(Darmoń)
36 F Wojciech Krukar IV LO Rymanów Maria Silarska
37 F Katarzyna Podlejska IV XV LO Łódź Stanisław Galuś
38 F Jakub Stelina III LO Ostróda Genowefa Zapilaj
39 F Marcin Grabiec  (P.) III LO Przeworsk Genowefa Wojtas
40 F Artur Wissuwa IV I LO Giżycko Danuta Głowacz
41 F Artur Zawisza III II LO Lublin Daniela Skolimowska
42 F Andrzej Bieś IV VI LO Wrocław Jadwiga Sarna
43 F Mirosław Połeć III LO Kamienna Góra Barbara Gajdosz
44 F Piotr Turski III LO Tczew Alicja Grabska
45 F Tomasz Jeszka III I LO Białystok Elżbieta Malik
46 F Wojciech Kosicki IV LO Czarnków Mieczysław Kosicki
47 F Maciej Guliński IV IV LO Sosnowiec Anna Adamska
48 F Dorota Kazberuk IV III LO Białystok Irena Kędzierzawska
49 F Piotr Bagiński II II LO Olsztyn Bogdan Dżus
50 F Przemysław Aussenberg IV LIII LO Warszawa Zofia Rorbach
51 F Maciej Szulc III LO Tczew Alicja Grabska
52 F Grzegorz Gurynowicz II LO Czarnków Mieczysław Kosicki
53 F Urszula Smykała IV I LO Racibórz Elżbieta Majewska
54 F Małgorzata Komar II I LO Łapy Zofia Łapińska
55 F Grażyna Sudzińska III IV LO Toruń Urszula Pietrucień
56 F Maciej Talarczyk III III LO Poznań Barbara Duchowska
57 F Artur Wesołowski III I LO Kartuzy Teresa Zarucka
58 F Mariusz Gawroński II XV LO Łódź Stanisław Galuś
59 F Małgorzata Najdek IV VI LO Poznań Michał Preisler
60 F Wojciech Markowski III LO Wieliczka Wiesław Srokosz
61 F Mieczysław Pawłowicz III I LO Białystok Elżbieta Malik
62 F Adam Kaliszuk IV LO im.S.Małachowskiego Płock Tadeusz Zombirt
63 F Mirosław Mika IV I LO Cieszyn Henryk Mróz   (sen.)
64 F Grzegorz Marczuk III IV LO Toruń Urszula Pietrucień
65 F Piotr Grzymała III LO Czaplinek Cyryl Turczyk
66 F Anna Celebąk IV LO Pruszcz Gdański Helena Jakubek
67 F Wojciech Nowicki III LO Łuków Janina Tchórzewska