Tab.4. IV Olimpiada Geograficzna — Piotrków Trybunalski —6-8 IV 1979

L.p. Tytuł Uczeń Szkoła Nauczyciel
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Imię Nazwisko
1 L-I Marek Małachowski III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
2 L-II Beata Krucińska IV XII LO Kraków Maria K. Szmigel
3 L-II Krzysztof Broda III I LO Przemyśl Ryszard Jóźwik
4 L-II Stanisław Brud IV LO Tomaszów Lubelski Urszula Węgorska
5 L-II Zbigniew Płoński IV I LO Łapy Zofia Łapińska
6 L-II Stanisław Kaczocha IV III LO Ostrów Wielkopolski Kazimiera Szulc
7 L-III Robert Bogdanowicz III I LO Konin Kazimierz Gmerek
8 L-III Przemysław Kulawczuk IV II LO Gdynia Jadwiga Wójcik
9 L-III Jolanta Przybył II I LO Konin Kazimierz Gmerek
10 F Daniel Bogusławski IV I LO Świdnica Arkadiusz Kosmowski
11 F Antoni Minkiewicz IV III LO Białystok Irena Kędzierzawska
12 F Stanisław Marszałkowski IV VI LO Gdańsk Ludgarda Pośpiech
13 F Michał Siwicki III XIV LO Warszawa Wiesław Łochowski
14 F Andrzej Chmielecki IV IX LO Gdańsk Danuta Adamus
15 F Dariusz Ciepałowicz IV I LO Biała Podlaska Wojciech Leszczyński
16 F Jacek Dembowski IV XXXV LO Warszawa Janina Sokołowska
17 F Jerzy Herud III I LO Kędzierzyn-Koźle Maria Wędzicha
18 F Tomasz Kalinowski IV Oś. Sz.-Wych. Warszawa Nadzieja Kwiatkowska
19 F Michał Laskowski
(P-ń.)
IV II LO Poznań Genowefa Bańka
20 F Przemysław Cyberski III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
21 F Dariusz Sikorski III I LO Głogów Alina Semkowicz
22 F Anna Celner III VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
23 F Maria Banduch IV I LO Lubliniec Łucja Grajczyk
24 F Mirosław Jakubowski IV LO Świdwin Adam Brdyś
25 F Marek Pisarski IV XXIV LO Łódź Teresa Wieczorek
26 F Marek Wodawski III III LO Wrocław Roman Wytyczak
27 F Bożena Rutkowska IV LO Mrągowo Zenona Domagalska
28 F Robert Tekieli IV LO Krzepice Halina Drynda
29 F Piotr Duliński IV III LO Katowice Ewa Drozd
30 F Ryszard Habryń IV III LO Sosnowiec Zofia Nowara
31 F Grzegorz Krawczyk IV I LO Mielec Barbara Wołcyrz
32 F Jacek Krucki III I LO Konin Kazimierz Gmerek
33 F Ryszard Maczyński III I LO Kartuzy Teresa Zarucka
34 F Mirosław Szupina IV III LO Bielsko-Biała Aleksandra Bukowska
35 F Przemysław Fabjański IV I LO Chorzów Krystian Cichowski
36 F Krzysztof Filia IV II LO Wałbrzych Janina Hojden (Bednarek)
37 F Krzysztof Reszka IV LO Nowogard Józefa Bortel
38 F Andrzej Wojtaszek II I LO Kraśnik Janina Stola
39 F Przemysław Świtalski IV V LO Toruń Barbara Sujecka
40 F Jadwiga Typek III LO Tomaszów Lubelski Halina Kwas
41 F Jerzy Nocoń IV LO Pszczyna Marianna Wybraniec
42 F Roman Roszko IV LO im.S.Małachowskiego Płock Tadeusz Zombirt
43 F Włodzimierz Sokłowski III I LO Kraśnik Irena Zakościelna
44 F Jarosław Małkiewicz II I LO Żary Janina Pisarczyk
45 F Janusz Piotrowicz IV I LO Kielce Aleksandra Krupa
46 F Romuald Szymczak II II LO Warszawa Halina Kulabko
47 F Tomasz Gutek IV XIV LO Kraków Halina Ogrodnik
48 F Ryszard Peek III I LO Kartuzy Teresa Zarucka
49 F Robert Piszko IV V LO Szczecin Zdzisław Freja
50 F Jadwiga Talar III LO Andrychów Wanda Michalec
51 F Aleksander Twarowski III II LO Koszalin Antonina Zaorska
52 F Zdzisław Grobelski IV III LO Łódź Tadeusz Wiatrowski
53 F Janusz Hadryś IV LO Pionki Irena Płocharska
54 F Mariusz Kuczek IV I LO Dębica Zdzisław Czerny
55 F Jan Szafraniak III I LO Inowrocław Andrzej Radtke
56 F Maciej Szymański III LO Dębno Zofia Śluzar
57 F Jadwiga Górska IV LO Biskupiec Anna Dancewicz
58 F Paweł Zieleniewski IV LO im.S.Małachowskiego Płock Tadeusz Zombirt
59 F Andrzej Hołdys III II LO Tomaszów Mazowiecki Alicja Kowalczyk
60 F Andrzej Kowalik IV VII LO Poznań Regina Steć
61 F Zbigniew Szczepanik IV II LO Kielce Barbara Wiśniewska
62 F Marek Jackowicz IV VIII LO Warszawa Tadeusz Knap
63 F Mirosław Kośmider IV VI LO Kraków Janina Piasecka
64 F Robert Kośmiej IV II LO Lublin Daniela Skolimowska
65 F Elwira Krawczyk IV IV LO Warszawa Grażyna Piotrowska
66 F Stanisław Żuk II LO im.S.Małachowskiego Płock Tadeusz Zombirt
67 F Anna Bryk IV LO Łowicz Stanisław Blus
68 F Małgorzata Kundys IV II LO Radom Elżbieta Otłarzewska
69 F Ewa Michalak IV II LO Łódź Mirosława Krawczyk
70 F Mariola Gruszczyńska IV I LO Ciechanów Elżbieta Łątkowska
71 F Joanna Napieralska III VI LO Szczecin Łucja Rodziewicz
72 F Jacek Kopeć IV II LO Inowrocław Jacek Matuk
73 F Małgorzata Pekowska IV IV LO Bydgoszcz Joanna Skonieczna