Tab.4. IV Olimpiada Geograficzna — Piotrków Trybunalski —6-8 IV 1979

L.p. Tytuł Uczeń Szkoła Nauczyciel
Imię Nazwisko Klasa Nazwa Miejscowość Imię Nazwisko
1 L-I Bartłomiej Wyżga IV VII LO Kraków Barbara Gawlik
2 L-II Bogdan Miękina III LO Połczyn-Zdrój Mieczysława Szulc
3 L-II Piotr Panufnik IV VII LO Warszawa Jadwiga Pawlak
4 L-III Andrzej Kaczmarski IV I LO Kluczbork Bolesław Smereczyński
5 L-III Wojciech Ławecki IV I LO Lębork Robert Drozd
6 L-III Lucjan Zwolak III LO Turobin Feliks Żołna
7 F Adam Pietrzak IV VI LO Bydgoszcz Irena Sikorska
8 F Wojciech Lorenc IV V LO Warszawa Halina Markowska
9 F Ireneusz Wojciechowski III VI LO Kraków Janina Piasecka
10 F Zbigniew Wierciak IV IV LO Kielce Barbara Denkowska
11 F Andrzej Chmielecki III IX LO Gdańsk Danuta Adamus
12 F Krzysztof Figurski IV XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
13 F Marek Lasocki IV LO Garwolin Maria Żak
14 F Zbigniew Płoński III I LO Łapy Zofia Łapińska
15 F Sergiusz Szeremeta IV II LO Białystok Maria Drożdziewicz
16 F Piotr Tutka II LO Rudnik n. Sanem Edward Męciński
17 F Krzysztof Głomb IV I LO Tarnów Halina Machnik
18 F Zenon Wiśniowski III I LO Nysa Mirosława Wojtków
19 F Piotr Kołodziejczyk IV I LO Chorzów Krystian Cichowski
20 F Marek Trzepla IV II LO Zawiercie Jan Karbowski
21 F Janina Jastrzębska III L.Ek. 2 Siedlce Zenon Plichta
22 F Małgorzata Kruszka IV I LO Świecie Joachim Bujak
23 F Lech Waszkiewicz IV I LO Koszalin Maria Stachowska
24 F Andrzej Paczos IV I LO Jelenia Góra Kazimierz Kalicki
25 F Waldemar Siliczak IV LO Połczyn-Zdrój Mieczysława Szulc
26 F Wiesław Ciamaga IV I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
27 F Henryk Zug IV I LO Olesno Mirosław Pychyński
28 F Krzysztof Bukiel III VI LO Szczecin Łucja Rodziewicz
29 F Zbigniew Głąbiński III LO Nowe Miasto Lubawskie Bogdan Siemianowski
30 F Alojzy Gruszczyński III III LO Katowice Ewa Drozd
31 F Andrzej Hady IV XIV LO Kraków Adolfina Piskorz
32 F Iwona Parzyńska IV I LO Głogów Alina Semkowicz
33 F Anna Krzyż IV I LO Świdnica Arkadiusz Kosmowski
34 F Małgorzata Lebidzińska III VI LO Lublin Lucyna Krzysiak
35 F Zbigniew Czuryło IV I LO Świdnica Arkadiusz Kosmowski
36 F Piotr Duliński III III LO Katowice Ewa Drozd
37 F Jolanta Kaczor IV II LO Kędzierzyn-Koźle Ewa Wrana
38 F Michał Augustyniak IV II LO Kędzierzyn-Koźle Ewa Wrana
39 F Bogusław Bagiński III I LO Łapy Zofia Łapińska
40 F Jerzy Luranc IV VI LO Gdańsk Krystyna Perycz
41 F Ewa Markowska IV I LO Chełm Irena Czyżewska
42 F Bogusław Sitnik IV LO Góra Helena Mitoraj
43 F Małgorzata Bolesta IV I LO Bielsk Podlaski Barbara Rudko
44 F Krzysztof Głownia IV LO Sokołów Podlaski Józef Niemirka
45 F Lucyna Nikiel IV I LO Wodzisław Śląski Józef Kulej
46 F Bogdan Eżlakowski IV LO Mrągowo Zenona Domagalska
47 F Marek Burliga IV IV LO Olsztyn Hanna Monkiewicz
48 F Janusz Ciszek IV VI LO Kraków Bronisława Zając
49 F Mariusz Stanaszek III XII LO Kraków Maria Pydzińska
50 F Wiesław Winnicki IV LO Nidzica Irena Kieliszek
51 F Marek Figura II LO Nowogard Józefa Bortel
52 F Tomasz Jakubaszek IV LO Dęblin Maria Wiak
53 F Elżbieta Kacprzak IV I LO Głogów Alina Semkowicz
54 F Grzegorz Stępniak IV VIII LO Warszawa Tadeusz Knap
55 F Ewa Szustakowska III I LO Konin Kazimierz Gmerek
56 F Jan Zaucha II VI LO Gdynia Krystyna Tomczyk
57 F Jarosław Gałach IV I LO Sandomierz Barbara Radzimowska
58 F Jolanta Kosmala IV ZSO Gubin Mieczysław Jasinowski
59 F Anna Olszewska IV VII LO Kraków Barbara Gawlik
60 F Piotr Proszek IV IV LO Olsztyn Bogdan Dżus
61 F Małgorzata Putjatyńska IV LO Nowogard Józefa Bortel
62 F Krzysztof Wilk IV XXIV LO Łódź Teodora Golis
63 F Mirosław Wiśniewski IV II LO Kraśnik Andrzej Adamiak
64 F Jacek Wołochowski IV IX LO Gdańsk Danuta Adamus
65 F Hanna Jeneralczyk III VIII LO Poznań Janina Idziak
66 F Jacek Leśniewski III III LO Katowice Ewa Drozd
67 F Krzysztof Szczepankiewicz IV I LO Chełm Irena Czyżewska
68 F Renata Mądrakiewicz III I LO Lublin Elżbieta Madejska
69 F Tadeusz Gacyk III XXXV LO Warszawa Janina Sokołowska
70 F Marianna Hołubowska IV I LO Olsztyn Zofia Czajkowska
71 F Wiesław Nitichoruk IV II LO Biała Podlaska Halina Suzonowicz ( Szyc)
72 F Bożena Kicińska III XVIII LO Warszawa Helena Szypszak
73 F Zofia Kiszczak IV I LO Krasnystaw Irena Kowalska
74 F Janusz Nawrot IV LO Międzychód Wiesława Łyczkowska
75 F Krzysztof Słomka IV II LO Grudziądz Izabela Kikulska
76 F Piotr Sroczyński IV LO Oleśnica Maria Sroka
77 F Jacek May IV I LO Łódź Barbara Wacek
78 F Małgorzata Stępień IV VI LO Lublin Lucyna Krzysiak
79 F Janusz Alicki IV LO Mrągowo Zenona Domagalska
80 F Renata Foterek IV III LO Bielsko-Biała Anna Adamczyk
81 F Jolanta Razik IV I LO Olesno Mirosław Pychyński
82 F Grzegorz Połeć IV VIII LO Poznań Janina Idziak