Miejscowość — Szkoła | Olimpijczyk | |||||
Lp. | Nauczyciel | nr OG | Uczeń | Klasa | Tytuł | |
Bartoszyce — Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego | ||||||
1 | Karólewska Maria | 22 | Maksymik Krzysztof | IV | F | |
2 | Karólewska Maria | 24 | Żółciński Szymon | III | F | |
Biskupiec — Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | ||||||
3 | Dancewicz Anna | 3 | Tomaszek Iwona | IV | F | |
4 | Dancewicz Anna | 6 | Górska Jadwiga | IV | F | |
5 | Dancewicz Anna | 10 | Górski Jan | III | F | |
6 | Wydor Ireneusz | 14 | Król Jarosław | III | F | |
7 | Wydor Ireneusz | 32 | Kostka Anna | III | F | |
Elbląg — I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego | ||||||
8 | Perszke Maria | 2 | Ebelt Maria | III | F | |
9 | Markiewicz-Antczak Halina | 31 | Więckowski Paweł | III | F | |
Elbląg — II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka | ||||||
10 | Januszkiewicz Halina | 27 | Mikulski Bartosz | IV | F | |
Elbląg — III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II | ||||||
11 | Mołczanowicz Krystyna | 21 | Kłobukowski Leszek | III | L-II | |
12 | Mołczanowicz Krystyna | 28 | Margol Jacek | III | F | |
Ełk — I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego | ||||||
13 | Dudyńska Wanda | 9 | Hawrus Iwona | IV | F | |
Giżycko — I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego | ||||||
14 | Majewska Marianna | 2 | Bajak Dariusz | III | F | |
15 | Majewska Marianna | 3 | Karman Jolanta | IV | F | |
16 | Majewska Marianna | 3 | Czarnecki Marek | IV | F | |
17 | Majewska Marianna | 4 | Czarnecki Janusz | III | F | |
18 | Majewska Marianna | 4 | Wojtkowicz Krzysztof | IV | F | |
19 | Głowacz Danuta | 11 | Gawrycki Dariusz | III | F | |
20 | Głowacz Danuta | 11 | Amielawski Stefan | III | F | |
21 | Głowacz Danuta | 11 | Wiśniewski Grzegorz | IV | F | |
22 | Głowacz Danuta | 12 | Amielawski Stefan | IV | F | |
23 | Głowacz Danuta | 12 | Wissuwa Artur | III | F | |
24 | Głowacz Danuta | 13 | Wissuwa Artur | IV | F | |
25 | Głowacz Danuta | 15 | Zawadzki Łukasz | III | F | |
26 | Głowacz Danuta | 15 | Smejlis Artur | IV | F | |
27 | Głowacz Danuta | 15 | Maćkiw Józef | IV | F | |
28 | Głowacz Danuta | 18 | Krahel Sebastian | IV | F | |
29 | Głowacz Danuta | 20 | Głowacz Dariusz | IV | F | |
30 | Głowacz Danuta | 20 | Koleśnik Jan | III | F | |
31 | Głowacz Danuta | 24 | Kulinek Karolina | IV | F | |
32 | Głowacz Danuta | 25 | Błaszczak Błażej | II | F | |
33 | Głowacz Danuta | 26 | Błaszczak Błażej | III | F | |
34 | Głowacz Danuta | 27 | Wijtiwiak Piotr | III | F | |
35 | Głowacz Danuta | 28 | Wijtiwiak Piotr | IV | F | |
36 | Krahel Sebastian | 29 | Dzięgielewski Grzegorz | III | F | |
Gołdap — Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II | ||||||
37 | Kaniewski Zbigniew | 10 | Kaniewska Małgorzata | IV | F | |
38 | Kaniewski Zbigniew | 11 | Tomaszewski Jarosław | IV | F | |
Iława — Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego | ||||||
39 | Chmielewska Krystyna | 8 | Suski Krzysztof | IV | F | |
40 | Chmielewska Krystyna | 17 | Olszlegier Grzegorz | IV | F | |
41 | Olszlegier Grzegorz | 34 | Filipowicz Maciej | III | F | |
Kętrzyn — Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego | ||||||
42 | Puczel Robert | 33 | Litwinowicz Radosław | II | F | |
43 | Puczel Robert | 34 | Litwinowicz Radosław | III | F | |
44 | Puczel Robert | 37 | Powolny Tomasz | II | F | |
45 | Puczel Robert | 38 | Kachniarz Maciej | III | F | |
46 | Puczel Robert | 38 | Kachniarz Marcin | III | F | |
Lidzbark Warmiński — Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Jagiellończyka | ||||||
47 | Lewczuk Dariusz | 40 | Necio Tomasz | II | F | |
Mrągowo — I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte | ||||||
48 | Domagalska Zenona | 1 | Warmuzek Maria | III | F | |
49 | Domagalska Zenona | 3 | Jaworowska Ewa | III | F | |
50 | Domagalska Zenona | 5 | Eżlakowski Bogdan | IV | F | |
51 | Domagalska Zenona | 5 | Alicki Janusz | IV | F | |
52 | Domagalska Zenona | 6 | Rutkowska Bożena | IV | F | |
Nidzica — Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego | ||||||
53 | Kieliszek Irena | 5 | Winnicki Wiesław | IV | F | |
Nowe Miasto Lubawskie — Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ||||||
54 | Siemianowski Bogdan | 4 | Rydel Piotr | IV | F | |
55 | Siemianowski Bogdan | 5 | Głąbiński Zbigniew | III | F | |
56 | Siemianowski Bogdan | 13 | Pokojski Wojciech | IV | F | |
57 | Siemianowski Bogdan | 14 | Derdulski Andrzej | IV | L-I | |
58 | Siemianowski Bogdan | 15 | Auda Leszek | IV | L-III | |
59 | Siemianowski Bogdan | 15 | Dąbrowski Zenon | IV | L-V | |
60 | Siemianowski Bogdan | 20 | Ruczyński Andrzej | IV | L-V | |
61 | Siemianowski Bogdan | 20 | Sochacki Marcin | IV | F | |
62 | Siemianowski Bogdan | 24 | Przyborski Dominik | IV | L-VI | |
63 | Siemianowski Bogdan | 29 | Salis Karolina | IV | F | |
64 | Siemianowski Bogdan | 30 | Kopaczewski Marcin | IV | F | |
65 | Siemianowski Bogdan | 32 | Mioskowski Jarosław | II | F | |
66 | Siemianowski Bogdan | 32 | Karkut Adam | III | F | |
67 | Siemianowski Bogdan | 33 | Mioskowski Jarosław | III | F | |
68 | Siemianowski Bogdan | 34 | Kasprowicz Krzysztof | II | F | |
69 | Siemianowski Bogdan | 39 | Turulski Igor | III | F | |
Olecko — I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego | ||||||
70 | Kunicki Józef | 22 | Świerszcz Cezary | IV | F | |
Olsztyn — I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | ||||||
71 | Czajkowska Zofia | 5 | Hołubowska Marianna | IV | F | |
72 | Limanowska Maria | 15 | Mątwicka Elżbieta | III | F | |
73 | Limanowska Maria | 15 | Szczepkowski Krzysztof | III | F | |
74 | Limanowska Maria | 16 | Górski Jacek | IV | L-IV | |
75 | Limanowska Maria | 16 | Mątwicka Elżbieta | IV | F | |
76 | Limanowska Maria | 16 | Swaryczewska Marta | IV | F | |
77 | Fidrych Jolanta | 22 | Mordas Monika | III | F | |
78 | Strużyńska Mariola | 40 | Orliński Patryk | II | F | |
Olsztyn — II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego | ||||||
79 | Marczak Halina | 1 | Martuszewski Edward | IV | L-II | |
80 | Bałdowska Stanisława | 1 | Segiet Karolina | IV | F | |
81 | Bednarska Lidia | 2 | Damicz Jan | III | L-VII | |
82 | Dżus Bogdan | 12 | Konecko Izabela | IV | F | |
83 | Dżus Bogdan | 13 | Bagiński Piotr | II | F | |
84 | Zarucka Teresa | 17 | Przychodzki Marcin | III | L-III | |
85 | Ciesielski Andrzej | 21 | Stryjewski Dariusz | III | F | |
86 | Ciesielski Andrzej | 23 | Safianowicz Katarzyna | III | F | |
87 | Ciesielski Andrzej | 25 | Jóźwicki Tomasz | III | L-II | |
88 | Ciesielski Andrzej | 26 | Brodowicz Maciej | III | F | |
89 | Czajkowska Zofia | 27 | Łuński Piotr | III | L-V | |
90 | Ciesielski Andrzej | 27 | Brodowicz Maciej | IV | L-VIII | |
91 | Ciesielski Andrzej | 27 | Jednacz Maria | III | F | |
92 | Ciesielski Andrzej | 28 | Jednacz Maria | IV | F | |
93 | Ciesielski Andrzej | 29 | Hermanowicz Maciej | I | F | |
94 | Ciesielski Andrzej | 29 | Kobierowski Jacek | IV | F | |
95 | Ciesielski Andrzej | 30 | Hermanowicz Maciej | II | L-I | |
96 | Ciesielski Andrzej | 31 | Hermanowicz Maciej | III | F | |
97 | Ciesielski Andrzej | 33 | Klejna Kamil | II | F | |
98 | Ciesielski Andrzej | 33 | Grzeszczyk Marek | I | F | |
99 | Ciesielski Andrzej | 34 | Klejna Kamil | III | F | |
100 | Ciesielski Andrzej | 34 | Wieczorek Sebastian | II | F | |
101 | II LO w Olsztynie | Ciesielski Andrzej | 34 | Grzeszczyk Marek | IV | L – III |
(GiLA w Toruniu) | (Stańczyk Arkadiusz) | |||||
102 | Ciesielski Andrzej | 37 | Życzko Dawid | II | F | |
103 | Ciesielski Andrzej | 38 | Czujwid Rafał | II | F | |
104 | Ciesielski Andrzej | 39 | Czujwid Rafał | III | F | |
105 | Ciesielski Andrzej | 39 | Rakowski Szymon | II | F | |
Olsztyn — III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ||||||
106 | Gaweł Barbara | 27 | Rogowska Agnieszka | IV | F | |
Olsztyn — IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | ||||||
107 | Monkiewicz Hanna | 5 | Burliga Marek | IV | F | |
108 | Dżus Bogdan | 5 | Proszek Piotr | IV | F | |
109 | Prażmo Zofia | 22 | Knyś Aleksander | IV | F | |
110 | Prażmo Zofia | 31 | Józefowicz Piotr | III | F | |
111 | Romańczuk Irena | 38 | Wyszkowska Patrycja | III | F | |
Olsztyn — V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy | ||||||
112 | Sobczyk Mariusz | 26 | Swat Andrzej | IV | F | |
Olsztynek — I Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kaczmarskiego | ||||||
113 | Witkowski Edward | 9 | Ziółkowski Piotr | IV | F | |
Orneta — Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Warmii | ||||||
114 | Pietkiewicz Andrzej | 4 | Pawlukowski Antoni | IV | F | |
Ostróda — Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Bażyńskiego | ||||||
115 | Zapilaj Genowefa | 9 | Machnij Marek | III | F | |
116 | Zapilaj Genowefa | 10 | Machnij Marek | IV | F | |
117 | Zapilaj Genowefa | 12 | Brodecka Anna | III | F | |
118 | Zapilaj Genowefa | 13 | Stelina Jakub | III | F | |
119 | Zapilaj Genowefa | 15 | Jabłońska Małgorzata | IV | F | |
120 | Zapilaj Genowefa | 16 | Stępień Damian (O.) | III | F | |
Pasłęk — I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu | ||||||
121 | Warszawik Zofia | 14 | Bahrynowska Anna | III | F | |
122 | Warszawik Zofia | 17 | Łopacki Lesław | III | F | |
123 | Warszawik Zofia | 19 | Szaj Robert | IV | F | |
Szczytno — Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego | ||||||
124 | Sobolewska-Węgrzyn Barbara | 26 | Napiwodzki Dawid | IV | F | |
Węgorzewo — Liceum Ogólnokształcące im. gen Mariusza Zaruskiego | ||||||
125 | Śmierzyńska Marzenna | 36 | Ilasz Bohdan | III | F | |
126 | Śmierzyńska Marzenna | 36 | Warnieło Jakub | III | F |
Liczba:
miejscowości | 20 |
szkół | 26 |
Olimpijczyków | 126 |