Wspomnienia z poprzednich edycji Olimpiady Geograficznej

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się z nami Państwa wspomnieniami! W przyszłym roku świętujemy 50-tą edycją Olimpiady. Jesteśmy ciekawi, jak wspominają Państwo – uczestnicy, nauczyciele, organizatorzy – zawody, które już się odbyły, niezależnie od tego czy było to pięć, dziesięć, dwadzieścia czy czterdzieści lat temu 🙂 Interesują nas wspomnienia tekstowe lub nagrane, a także zdjęcia czy materiały filmowe.

 

Wspomnienia zbieramy poprzez formularz internetowy: https://forms.gle/epZyout7YoALVKi27. Wypowiedzi czy materiały można również przesyłać na adres jubileusz@olimpiadageograficzna.edu.pl.

 

Chcemy wykorzystać zebrane informacje prezentując je na stronie internetowej, wybrane mogą być wykorzystane także w drukowanych materiałach jubileuszowych lub promocyjnych. Każda osoba przedstawiona na fotografii ma prawo do wycofania zgody na wykorzystanie swojego wizerunku zamieszczonego na fotografiach portretowych i na zbliżeniach – usunięcie fotografii po jej udostępnieniu będzie możliwe przez kontakt na adres jubileusz@olimpiadageograficzna.edu.pl.